Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen szakácskönyvet ajánlanál?

Milyen szakácskönyvet ajánlanál?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek szeretnék egy jobbfajta szakácskönyvet venni karácsonyra. Olyat szeretnék, ami esetleg már bevált más(ok)nak. Én nem igazán értek ehhez a témához, szóval az nem járható út, hogy bemeygek egy könyvesboltba és nézegetem a szakácskönyveket...


Szerintem jöhet mindenféle.


Köszönöm



2014. dec. 10. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Horváth Ilona szakácskönyv! Nem a legtrendibb, de kb. 30-40-50? nem is tudom hány éve ez a legjobb, érthető,alap, mégis változatos, és minden benne van! Ázsiai kaja talán nincs:), de szakosodni később is ráér:)
2014. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a Horváth Ilona alapszakácskönyvhöz. Etalon lehet bárki számára, kortól-nemtől függetlenül.
2014. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valahol már máshol/mástól is hallottam arról.

Köszönöm mindkettőtöknek!

2014. dec. 10. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Horváth Ilonát ajánlottam volna.


Én abból tanultam a főzés alapjait, a többi pedig alakult utána.


Nincsenek benne színes képek és inkább hagyományos konyha, de szuper szakácskönyv.

2014. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mar valamennyire tud fozni, akkor Nigella konyvei nagyon jok
2014. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is a Horváth Ilona féle könyvből tanulok/tanultam főzni. remek alapkönyv. egyszerű, érthető. van belőle új, friss kiadás is. :)

ha már tud főzni és sokat szokott, és esetleg tudod, hogy milyen jellegű dolgokat szeret nagyon, akkor vehetsz pl. thai vagy mediterrán szakácskönyvet stb.

2014. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg szakácskönyvem van itthon, de csak kettőt használok állandóan, az egyik nekem is Horváth Ilona, ebből tanultam meg főzni, a másik pedig Domokos Lászlóné: Mindentudó szakácskönyv, ezt is ajánlom, mert szuper, ezt forgatom legtöbbet ha sütök, főzök.

[link]

2014. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


"Nigella konyvei nagyon jok"

Ő találta ki, hogy a magyar szendvics az a lekváros izé?

Az után kicsit fenntartásaim vannak vele kapcsolatban, de máshonnan nem ismerem, szóval az ő könyveibe is belelapozgatok majd valamikor.

2014. dec. 10. 15:50
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt tavaly karácsonyra vettem meg az egyik barátnőmnek. Pozitívak voltak a visszajelzései a könyvről, így én ezt ajánlanám.

2014. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!