Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha vodkábol és narancsbol...

Ha vodkábol és narancsbol készítek narancs aromát, azt használhatom olyan sutihez, amit gyerekek, vagy soforok fognak enni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha minimum 170 fokon sütöd legalább 20 percig akkor az alkohol elpárolog és akkor nyugodtan :)
2015. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétféle narancs íz van, maga a gyümölcs íze illetve a narancshéj íze. Ha az elsőt akarod elérni, akkor legegyszerűbb ha szörpöt vagy narancslevet használsz, ha a másodikat akkor már érthetőbb, de ott sem értem miért nem egyszerűbb belereszelni a sütibe a narancshéjat. Amivel amúgy óvatosan, a felületkezelés miatt.
2015. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem szívesen ennék semmi alkoholosat, amikor vezetek.

Használj narancslevet, vagy a narancs levét. A vodkától úgysem lesz narancs ízű a süti :S

2015. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a receptben az van írva, hgoy narancshéja lereszelve+ narancsaroma. de narancsaromát nemtaláltam sehol, és találtam neten ilyen házikészítésu narancs aromát de ahhoz vodka kéne. szerintetek ugyanolyna hatása lesz ha narancslevet teszek bele? :)
2015. jan. 18. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az aromát, teszel bele egy kis narancs levet, akkor nem lősz mellé!
2015. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!