Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan keszitsem el egeszseges...

Hogyan keszitsem el egeszsegessen, finoman ezeket a zoldsegeket koretkent?

Figyelt kérdés

[link]


ilyen zöldségkeveréket fagyasztva szoktam vasarolni.


2015. jan. 28. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
párolva
2015. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ szereted-e ezeket a zöldségeket :). Ha magában ízetlennek érzed, akkor ízesítsd, sóval, bio vegetával; ha még úgysem az igazi, akkor a párolt zöldséget süsd meg egy kis tejföllel vagy tojással, esetleg a kettő keverékével.
2015. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez wok zoldsegkeverek nem? En is azt veszem, nagyon szeretem. Legtobbszor wokban keszitem el, parolva es picit megpiritva, hogy roppanos legyen. De volt mar, hogy tepsiben egyutt sutottem csirkemellel es sajttal. En mindenhez olivat hasznalok, nagyritkan, ha ramtor az "egeszseges eletmod"akkor kokuszzsirt. De nem kell sok zsiradek, egy zacsko atpiritasahoz nem hasznalok tobbet egy evokanalnal.
2015. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

A legegészségesebb módja ezeknek az elkészítése ha felteszed lábasba parkolni ugy, hogy egy pici vizet önrész alájuk, es alacsony hőfokon kb 5 percig parolod majd leszurod, akar hideg vízzel az is oblitheted oket. Majd ha ezeket ügyesen fuszerezed nagykn finom köret johet ki belőle. Nekem a kedvencem ha sozom, orulok ra borsot, majd fokhagymagranulatum es pirospaprika.

De masik módja lehet meg so, bors, oregano, bazsalikom, rozmaring.

Vagy finomak szerintem kaporral megszórva is, de a fokhagymagranulatum óriásit dob rajta.


El birom esetleg képzelni ha megparolod es leszurve bedobod forró sütőbe 15 percre h megpiruljon, megszorod sajttal es rasul teljesen.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, de attol lesz egeszseges ha nem parolod sokaig es nem adsz hozza olajat.

2015. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg!Mivel zsírban oldódó vitaminok vannak benne,ha csak párolva eszi,nem tud felszívódni a tápanyag!Ne írj már hülyeséget!
2015. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tejszínnel , sóval , fokhagymával öntöm le és puhára párolom.
2015. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Ajj hagyjuk mar, akkor ennyi erővel nem eszel nyersen magában egy almát vagy akármilyen zöldséget gyumolcsot mert nem szivodik fel a vitamin?!?
2015. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Biztos attól lesz szuper egeszseges egy zoldseg köret, ha telerakod disznó zsírral/ etolajjal. Legalabb másokat ne butíts.

Kedves kérdező, hozzáadott olaj vagy zsir nelkul is fel szivodik a vitamin!:)

2015. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
5: Zsírban oldodó vitaminok, a szervezetedben lévő zsírban oldódik fel :D
2015. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Pontosan!
2015. jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!