Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti főzéshez leveszitek az...

Ti főzéshez leveszitek az ékszereiteket?

Figyelt kérdés
Elsősorban gyűrűre, karláncra gondoltam. Mindig összekötitek a hajatokat? Kötényt is szoktatok kötni?

2015. jan. 30. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak a karikagyűrűmet és a kísérőgyűrűmet hordom állandóan, meg a nyakláncomat. Ezeket főzés közben sem teszem le.

Rövid hajam van azt csak bekötöm és kötényt is hordok.

2015. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyűrűt tésztagyúráshoz leveszem, ill. itthoni ruha van rajtam, de ennyi. Bár mikor vendégeknek főzök, a hajamra külön figyelek.
2015. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Karkötőt szinte sosem veszem le, gyűrűt akkor, ha koszos lenne, pl. gyúrásnál, stb.


A hajamat általában összekötöm, maximum akkor nem, ha elfelejtem.


Kötényt nem szoktam venni viszont általában, bár szeretem őket, van is egy pár :) Főleg akkor veszem fel, ha tudom, hogy nagy lesz a rohanás, és nem lesz időm mindig mindent tisztán tartani, pl. 3-5 fogásos menü egy vendégseregre... vagy torta, sütisütésnél mindig, mert ott valahogy mindig krémes lesz valami - akkor meg már inkább a kötény, mint a ruhám :)

2015. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

-órát leveszem

-a jeggyűrűt amúgy is csak utcára hordom, vag ha vendégek jönnek

-kötényt nem kötök, otthoni ruhában főzök

-a hajamat összekötöm/feltűzöm

2015. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel ez a szakmám, így természetesen levenném... ha lenne. :) De alapból nincs, mert utálom.

Hajam sincs. :)

A kötény meleg, nem hordok.

2015. jan. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy vékony lánc és a jegygyűrűm mindig rajtam van. Órát, más gyűrűt mindig leveszem, ha hazajövök. Kötényt nem hordok, itthoni ruha van rajtam.
2015. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Széles jegygyűrűm van, ha mancsolok valamit, gyúrás-fasírt, húsgombóc- akkor leveszem. Karláncot nem viselek. Óra a balomon van, szóval nem zavar főzés közben. rövid hajam van és hálisten nem hullik, szóval hajhálót sem viselek.

Itthoni ruhában főzök, de tésztagyúráshoz felteszek egy kötényt. Ennyi :)

2015. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában nem veszem le az ékszereket, de néha a gyűrűt igen, ha túl sok zöldséget mosok meg. Nem kötök kötényt, olyan csak otthonra használt pólóban és gatyában főzök, akit kintre nem veszek fel. Ha máshol vagyok és nem otthon főzők, akkor pedig a rendes ruhámban. A hajam rövid, de ha hosszú lenne és hullana, összekötném a főzés alatt.
2015. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért jutott eszembe, mert már több főzős műsorban is láttam, hogy smukkban, kötény nélkül főznek, dagasztanak...


Én magam a "gyurmázós" főzésnél le szoktam venni a gyűrűimet, más ékszert nem hordok. Kötényt én sem kötök, mert itthoni tiszta ruhában vagyok, ha piszkos lesz, akkor utána kidobom a szennyesbe. (ha anyuéknál vagyunk és én főzök, akkor szoktam kötényt kötni)

A hajam hosszú, de nem szeretem ha lóg mindenfele, így mindig legalább lófarokban hordom :)

2015. febr. 2. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyűrűt leveszem, a hajamat összekötöm, kötényt nem hordok.
2015. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!