Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem pestot, eletemben nem...

Vettem pestot, eletemben nem hasznaltam meg, ti hogy szokjatok kesziteni? Hogy keszitsem el tesztan?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Szia, nem tudom mit lehet vele még csinálni, de én jelenleg hollandiában dolgozom, és itt úgy eszik, hogy a kifőtt tésztát maszatolják össze jó sok pesztoval, aztán raknak hozzá főtt zöldborsót és répát, meg valami nyers füstölt halat (salamon). Én hal nélkül ettem, nem rossz, de nem is nagy valami.


Jah és nem lehet ám akármilyen tésztára rakni, mert hülyének néznek. Csak és kizárólag a tahitella nevű tesztával eszik... Lökött hollandok :)

2015. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Az eredeti kérdésre azt mondanám még, hogy szendvicsre kenve is kiváló a pesto.


@1 válaszoló:


"valami nyers füstölt halat (salamon)"


smoked salmon = füstölt lazac (hollandul gerookte zalm, de a csomagoláson angolul van)



A"tahitella" leírva tagliatelle, magyarul szélesmetélt


üdv. Hilversum

2015. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
A pestot eredetileg úgy használják, hogy a pestot összekeverik annyi tésztalével, hogy sima mártás állagú legyen és ebbe teszik a leszürt tésztát.
2015. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
o hat ez komoly... es husit nem raknak ra? na majd meglatom ha felbontom hogy finom e vagy inkabb kezdek valami mast :D koszonom
2015. márc. 6. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Köszönöm a kioktatást kedves második, remélem ezáltal könnyebb lesz az erekciód vagy nyugodtabb az álmod.

Csók, Prinsenbeek.


Kérdező, te meg próbáld ki mással is. Hátha találsz valamit ami ízlik.

2015. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Olaszban éltem,és úgy csinálták ahogy valaki írta,hogy tésztalevet raktak hozzá.Mondjuk saját maguk készítették otthon a pestot.Én szoktam még olívaolajat is rakni hozzá,mert szeretem bármennyi dózisban.Ja és igazi parmezán sajt kell a tetejére,úgy az igazi.
2015. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Lilahagymát aprítok, tésztát főzök, összekeverem, és megszórom parmezànnal.
2015. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
A pestoban már van egy csomó olivaolaj meg parmezán, külön nem szokás tenni még rá
2015. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!