Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítenél szeletelt...

Mit készítenél szeletelt hátszínből?

Figyelt kérdés
Érdekelne verzió vörösboros mártással is. :)
2015. márc. 12. 15:06
 1/10 bumbi02 ***** válasza:
100%
Nagyon forró serpenyőben a hátszín szeleteket megpirítanám (3-3 perc mindkét oldalnak), majd kivenném őket a serpenyőből, a visszamaradt zsírra pedig vöröshagymát,fokhagymát, sárgarépát dobnék (1 kg húshoz 1 közepes vöröshagyma, 2 gerezd fokhagyma 1 közepes sárgarépa 3 cm vastag karikákra szelve), majd szép feketére sütném őket, hogy erős pörzsanyag képződjön, majd jöhetne a kanálnyi cukor és egy evőkanál paradicsompüré kicsit karamellizáljuk, és jöhet 5 deci vörösbor. Fűszernek babérlevél, borókabogyó,só,bors Szépen lassan beforralnám 1 óra alatt, leszűrném,majd a hús szeleteket visszatenném a szószba, és tálalnám.
2015. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy teljesen szimpla sült hátszín steak-et barnamártással..
2015. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket!
2015. márc. 12. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
#2! Aranyos! Mert ha barnamártás van az már elég munka és idöigényes. Vagy te tudsz valamilyen egyszerü barnamártás készitést, vagy vásárlási lehetöséget?
2015. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 zolidobos ***** válasza:
Bumbi, ne vigyél a bűnbe, könyörgöm, fél nyolc van..DD))
2015. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bumbi02 ***** válasza:
Én még jóhiszeműen itteni idő szerint délután 3-kor írtam a receptet..: ) De örülök, hogy a gyomrodat megszólította még fél 8kor is. :)
2015. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A bumbié nagyon ütös! Nekem is meg kéne próbálnom.
2015. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves bumbi! A húst nem érdemes kicsit a szószban párolni?
2015. márc. 13. 08:21
 9/10 bumbi02 ***** válasza:
Ha ujjnyi hátszín szeletekről beszélünk, akkor nem tenném, inkább rózsaszínre hagynám a hátszín belsejét, sajnálnám átsütni. Ha féltek rózsaszínre hagyni, vagy egyszerűen csak nem szeretitek úgy, akkor mikor visszateszitek a szószba, egy 10 percig pároljátok. :)
2015. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én vagyok a szűk keresztmetszet, átsülve szeretem csak, de majd a többség dönt.:)
2015. márc. 14. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!