Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy tudom a legfinomabb...

Hogy tudom a legfinomabb spenótkrémet elkészíteni?

Figyelt kérdés

Nyilván mindenkinek más finom, de szeretnék spenótkrémet készíteni, de nem tudom, hogyan. Egyszer ettem eddig csak spenótot, akkor frisset vettem és megpároltam, de egyáltalán nem ízlett, nem ment le a torkomon.

Viszont régebben vettem a sparban spenótkrémes rudat(vagy valami ilyesmi volt a neve) és abban viszont nagyon ízlett a spenótos krém.


Esetleg tudtok ötleteket adni, hogyan tudok elérni hasonló ízvilágot?



2015. márc. 17. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én krémállagú fagyos spenótot szoktam venni, egy kicsit kiolvasztom, majd kevés vajon megpárolom. borsozom, préselt fokhagymát teszek bele, majd egy kis tejszínnel besűrítem.Én spagettivel szoktam ezt a spenótkrémet fogyasztani, de gondolom más ételekhez is jó maga a püré.

Ja még krokettel is szoktam mártogatósként felhasználni.

2015. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mirelit spenótot veszek, kell bele 1-2 szem kockacukor, só, fokhagyma, jó sok őrölt bors és tej, nekünk így izlik.
2015. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenkepp adok meg egy eselyt a spenotnak. Akkor mirelitet veszek es kiprobalom, amiket irtatok. Koszi!
2015. márc. 18. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!