Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sajtos tallért hogyan lehetne...

Sajtos tallért hogyan lehetne a speciális kétoldali sütő nélkül készíteni és gyorsabban? Receptek, ötletek?

Figyelt kérdés
olyan sütője van, amit így össze kell hajtani (kétoldalas) és darabonként kell benne kisütni-nekem egyébként nincs is ilyen. Ez két kis gyerek mellett elég macera, vmi gyorsabb megoldást keresnénk, ami viszont ízre ugyanaz/hasonló.
2010. febr. 17. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Amiről írsz,azt ostyasütőnek ,vagy az elektromosat goffrisütőnek hívják.

Próbáld meg,hogy a tésztát vékonyra kinyujtod és pogácsaszaggatóval kiszaggatod.A sütésnél vigyázz,mert nagyon hamar megsül.Suerintem elég 5-6 perc.Ha mintát is akarsz bele,akkor görgess végig rajta egy reszelő rücskös felét.

2010. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem hogy lágy a tésztája, tehát nyújtani nem lehet.De lehet hogy rosszúl emlékszem, akkor sorry.

Viszont ha nem és híg, akkor próbád meg hasonlóan mint a palacsintát, vékonyra kifojatni.

Vagy sütőlemezen, kerekre elkenni kanál hátuljával és alacsony hőfokon megsütni.Így akkor egyszerre töbet is tudsz

2010. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is sütőben sütném sütőpapiron.

A tésztája nem olyan lágy, folyatni nem lehet, de nem is lehet nyujtani

Én a kis golyókat kanállal szétnyomnám a sütőpapiron és úgy sütném meg. Nem lenne olyan vékony, de az ize ugyanaz lenne az tuti.

2010. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!