Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sajttorta sütve vagy sütés...

Sajttorta sütve vagy sütés nélkül? Sok a különbség ízben?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsen a lakásunkban még sütő, ezért gondoltam, hogy a sütés nélküli verzióját készítem el, viszont félek tőle, hogy nem ugyan olyan jó, mint sütve.

Mennyivel másabb sütés nélkül az íze?


Köszönöm a válaszokat!



2015. máj. 12. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem rossz sütés nélkül se, én egyszer kipróbáltam. Azért sütve ezerszer jobb, de kényszermegoldásnak nem rossz ha nincs sütőtök, teljesen élvezhető.
2015. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó mind a kettő. Nem az ízben van elsősorban különbség, hanem az állagában. A sületlen verzió (nekem) jobban illik nyáron
2015. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincsen olyan torta recept amit kedvünk szerint lehet elkészíteni. Amit nem kell sütni azt nemlehet bedugni a sütöbe, amit sütni kell azt ne akard sütés nélkül megenni.

Amilyen a recept úgy kell elkésziteni és az úgy lessz jó.

Mondjuk a gyümölcsös értéke megmarad mert nem égnek el dolgok amik a sütösnél visszont igen.

Az izek közti külömbség nem nagy. Nem is fogod mondani, miután egy ilyent elkészítesz, hogy többé nem fogsz csinálni.

2015. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a nyerset szeretem jobban, valahogy nem annyira tömény és frissebb érzetet kelt. A sült kicsit valahogy édesebb ízű.
2015. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom, remélem jól sikerült
2015. máj. 13. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!