Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Uj fejeskáposztábol mit lehet...

Uj fejeskáposztábol mit lehet főzni ami finom és egyszerű illetve nem tul drága?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
káposztás tésztát, piritott káposztát hússal
2015. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én cvekedlit szoktam

[link]

2015. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Paradiucsomoskáposzta, káposztasaláta.
2015. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Új fejeskáposztából nem lehet káposztás tésztát csinálni, összeesik a nagy fej káposzta picire és nem is lehet jól megpirítani, én már megjártam vele egyszer, viszont nagyon finom salátának, pl úgy, hogy vékonyra szeled, forró ecetes cukros vízzel nyakon öntöd, teszel bele köménymagot és lehűtöd. Napokig lehet enni.
2015. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon finom ha savanyítod úgy, mint a kovászos uborkát, majd kaprosan megfőzöd malachússal, vagy körömmel főzeléknek.
2015. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
édes paradicsomos káposztafőzeléket.
2015. máj. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zolidobos ***** válasza:
Készíts sertéspörköltet a szokásosnál kissé hosszabb lével. másik edényben piríts szalonnát, tegyél rá hagymát paprikát, paradicsomot (lecsót9 majd a durvára vágott káposztát. kevergetve pirítsd, félidőben add hozzá a félkész pörköltet, forrald össze, öntsd nyakon rengeteg kaporral elkevert jóféle tejföllel. Egyet forr, kész. Egyszerű, mint a satu, de mégsem mindennapos étel.
2015. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!