Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnap vendégek jönnek....

Holnap vendégek jönnek. Pulykamellből főznék sütnék valami finomat, de nem túl komplikáltat,38hetes kismamaként gyorsan fáradok. Mit?

Figyelt kérdés
van még itthon sajt,baconszalonna,és mindenféle alapélelmiszer,ami egy normális háztartásban megtalálható segítség!!
2010. febr. 28. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én gyakran csinálok csirkemelles zöldséges tésztát!

A csirkemellet( persze pulykábol si jó) felkockázom megpárolom sót borsot tárkony teszek rá hozzáöntöm a mirelitt zöldségeket (borsot, kukoricát , répát stb) mikor már majdnem kész teszek rá egy doboz tejfőlt és egy doboz tejszint felforralom vele és durumtésztával összekeverem tálalásnál szoktam rátenni sajtot és olajbogyót! Nagyon finom és gyorsan kész van! Gratulálok a kicsihez:):)

2010. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amit én nagyon szeretek az, csirke v pulykamell rá sajt majd baconszalonna és pirosra sütöm. Lehet azt is, hogy ráteszed a sajtot, feltekered a pulykamellet és körbetekered baconnal. vagy csinálsz rizibizit úgy h a rízst picit szétfőzöd, és rárakod a pulykamellre és rá a sajt.
2010. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az én kedvencem az ananászos csirke v pulykamell!

a szeleteket serpenyőben átsütöd, hogy kifehéredjen, ez egy gyors elárás.Azután tepsibe akod egymás mellé és mindegyik tetejébe raksz felcsíkozott "békön"szalonnát, arra pedig a darabolt ananász darabokat és annak a tetejére pedig reszelt sajtot jó sokat(púposra)és berakod sülni.Akkor van kész, ha a sajt piros lesz.Rizi-bizi mellé ajánlom.


jó étvágyat

2010. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Brokkoli, karfiol, pulykamell, tejföl, sajt..., tepsibe, és kisüni. Imádom! :) Ezt csak össze kell dobni, aztán sül a sütőben.

Sok sikert, bármit is csinálsz belőle, és jó étvágyat!

Minden jót, egészséget kívánok a babának és neked egyaránt!:)

2010. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon a recepteket,és a jókívánságokat is mindenkinek.szép napot!
2010. febr. 28. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!