Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek fogjak neki ennek...

Szerintetek fogjak neki ennek a spagettinek ezekkel a hozzávalókkal amik itthon vannak?

Figyelt kérdés

1. hagyma

2. fokhagyma

3. spagetti tészta

4. konzerves gomba

5. pesto

6. knorr milánoi szósz

7. szárított hagyma

8. bio paradicsomsürítmény


..... esetleg még kápia paprika



Aki tud főzni "zsigerből" az segítene? Milyen lenne? Se sajt, se sonka nincs itthon most.


2015. aug. 6. 10:09
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan hozzáfoghatsz, maximum nem lesz benne husi.
2015. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze. Sőt, ha van paradicsomsűrítmény, akkor a knorr port ki is hagynám, így felesleges.
2015. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké, rendben, köszönöm. :)


A knorr az nem por, hanem befőttes üvegben milánói szósz.


KÖSZÖNÖM!

2015. aug. 6. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekből az alapanyagokból is nagyon finom spagetti szószt össze lehet ütni. (tapasztalat). Gombás-paradicsomos spagetti, nem feltétlen baj, hogy ez ilyen húsmentes lesz, sőt. Néha nem árt a változatosság.

Én simán variálom a különféle tésztaszószokat, amiket csak zöldségekkel csinálok, hol paradicsomosan, hol tejszínesen.

Megfőzöd a gombás-fokhagymás-paris alapot, aztán összeforgatod a kifőtt tésztával, szerintem nem lesz rossz.

2015. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. :) Én nem vagyok oda a húsért, nekem így teljesen jó, csak a párom húsos, de most ő is megeszi így.
2015. aug. 6. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!