Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gombapörköltet csinálnék,...

Gombapörköltet csinálnék, párom vöröshagyma helyett lilahagymát hozott, megpróbálhatom ezzel elkészíteni?

Figyelt kérdés

Közölte, hogy számára a lilahagyma héjának vörösesebb volt a színe, a másik "olyan ronda barnásnak tűnt, mintha rohadna" :)

Ehető lesz a pörköltem, ha az alap lilahagymából készül, vagy neki se álljak? Sajnos nekem már nincs lehetőségem boltba menni autó híján, ha azt mondjátok felesleges a próbálkozás, akkor megoldom másból az ebédet valahogy, csak a párom tegnap nagyon megkívánta a gombát, ezért akartam a kedvére tenni.


Köszönöm a segítséget :)


2015. aug. 26. 10:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
ugyanolyan
2015. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 acelsziv ***** válasza:
24%
aztarohadt... Micsoda szakácsművész csaj vagy te :D De a párod se kutya :D Jó, hogy nem krumplit vett hagyma helyett mert az jobban tetszett neki LOL
2015. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Persze, ugyanolyan finom lesz :)
2015. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Ízre nem lesz különbség, de a lilahagyma fözes közben lilás-zöldes színü lesz, és emiatt furcsán néz ki. Ne ijedj meg töle, ettöl nincs baja, csak a szine nem a megszokott!
2015. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Duenna ***** válasza:
83%
A liliahagyma általában nem olyan erős, mint a vöröshagyma. De ugyanolyan, tehát ugyanúgy fel tudod használni bármire, mint a vöröshagymát.
2015. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Valóban csak annyi a különbség, hogy a lila hagyma nem csíp, tehát pucolás közben a szemed, vagy hagyma-saláta esetén a nyelved nem csípi. Egyébként ízre, egyéb hatóanyagra ugyanaz!!!
2015. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kedves második, szerintem és a családom szerint is jól főzök, nem tudom, miből gondolod, hogy nem. Párom meg tipikus férfi, inkább az étel megevéséhez ért, mint az elkészítéséhez :)


Köszönöm mindenkinek, már készül is, az hogy hogy néz ki nem lényeg, csak az íze legyen rendben :)

2015. aug. 26. 11:06
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

" Párom meg tipikus férfi, inkább az étel megevéséhez ért, mint az elkészítéséhez :) "


Ne általánosítsunk kérem.:)

A nagy szakácsok férfiak, Laci Bácsi, Lázár stb.

Jó van olyan pasi is aki németeknél tejszínt vet tejföl helyett, mert ugye majdnem ugyanúgy hívják németül is öket.

De azért a nöket Sem kell félteni, Ismerek olyant is aki 2 böl egyszer nem égeti le a fött tésztát. Ha meg valamit nem légkeringetésen sütünk, hanem olyaj meg serpenyö is kell hozzá akkor neki Sem áll.


Szerintem nem arra gondoltak hogy nem finom amit fözöl, biztos az. Hanem hogy még nem kisérleteztél eleget. Van aki finoman föz amit tud. Meg van aki elé tesznek hozzávalókat hogy csináljon valamit belöle és attól függöen hogy mit tettek elé lesz valami finom belöle.

Pl. anyám az elsö, aki amit tud az nagyon finopm, de isten örizz hogy valamit, maga próbáljon újítni. Apám meg másik, aki 2 ugyanolyan lecsót Sem csinált még szerintem az éltben de mindig finom Volt.

2015. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
*vett
2015. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezö! #2-n ne akadjál ki.Ö az aki mindig mindenben megmondja a tutit nagyon keményen. Szerintem olyan 10 éves lehet. (Legalábbis ott.)
2015. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!