Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pisztrángot, makrélát készíthe...

Pisztrángot, makrélát készíthetek együtt? Milyen körettel?

Figyelt kérdés

Pisztrángot már ettem, de makrélát még nem, és úgy tudom elég erőteljes íze van. Nem együtt sütném őket, de egyszerre tálalnám. Megférnek egymás mellett?


Illetve köretnek mit ajánlanátok? Steak krumplit csinálok, de szeretnék még valami zöldséget is.


2015. okt. 5. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Én kapásból tartármártást adnék mellé

De ha zöldséget akarsz, akkor káposzta-saláta, vagy paradicsom-saláta (=cukros-ecetes lében)

2015. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A halakhoz nagyon passzol a kapros öntet. lehet fokhagymás kapros tejföl, vagy egyszerűen citrom-olaj és kapor keveréke.

Szerencsére sok zöldség közül is válogathatsz, cukkini, brokkoli, kínaikel, különféle zöldségmixek fagyasztva.

csak kevés olivaolajon párold meg, és valamalyik kapros öntettel finom lesz a hal és a krumpli mellé.

2015. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!