Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A garnélarák farokrészében...

A garnélarák farokrészében van bármi csont szerű?

Figyelt kérdés

Sajnos anyagiak miatt nem nagyon tudtam eddig ilyesmit enni, de mostanában van rá lehetőségem.

Ha veszek garnéla rákot (panírozottat), vagy rák farok részt, ugyancsak panírozottan, abban kell valamire számítanom?


Bocsi, ha túl gagyi a kérdés, de tényleg nem volt ilyenben még részem.


Esetleg van valaki akinek privátban ilyen témában még tehetnék fel kérdést?


2015. nov. 25. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nekem sincs rá pénzügyi keretem, szerintem nem is lesz soha. De jártam biológiai órára. Rák --> ízeltlábú. Tehát külső váza van (páncélja), és nem, nincs benne semmi "csont szerű", ami ugyebár csak a gerincesekben van (vagy ha már "szerű"-ről van szó, akkor a gerinchúrosokban és a gerincesekben van).
2015. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a farokrész olyan mint egy "halrudacska"?
2015. nov. 25. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Enni még nem ettem, így nem tudhatom, de feltételezem, igen. Hogy belső merevítés nincs benne, az biztos.
2015. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. nov. 25. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egész állat testében nincs semmi csont szerű.

A garnélarák nagyon finom, csupa hús, édes íze van.

Nekem nyugodtan írhatsz priviben. :)

2015. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!