Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S! Éhes pasit mivel...

S. O. S! Éhes pasit mivel lakassak jól hirtelen?

Figyelt kérdés

Van egy erős sejtésem, hogy meg szeretne lepni itt az egyetemen, mert nem tudok a vizsgaidőszak miatt hazamenni.

Úgyhogy nem szeretném, ha üres lenne a pocak, viszont én nem igazán vagyok konyhatündér (palacsinta, mirelithús olajban megsütése szint...).

Tudnátok pár ötletet adni, ami könnyen összedobható, egyetemista pénztárcához mérhető árú és egy férfiállatnak bejön? :)

Meg ha volna valami nagyon egyszerű sütireceptetek... megmentenétek vele :) Sajnos nincs itt még habverő se, úgyhogy az egyetlen specialitásomat nem tudom megcsinálni :(


2015. dec. 7. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
milyen alapanyagok vannak?
2015. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Rengeteg recept van az interneten, beírod ezeket a kulcsszavakat hogy gyors egyszerű főétel/sütemény, és máris válogathatsz
2015. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Pl. sertespaprikas,paprikas csirke,köretnek fött teszta v. nokedli,salata.Ezt keszitenem,melegiteni is lehet.
2015. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Kolbászos-sajtos tojásrántotta, esetleg veszel pár szelet húst, megfűszerezed, majd kisütöd a serpenyőben. Bár nem tudjuk mi áll rendelkezésre a főzéshez. Sütinek pedig Shrek szelet esetleg. Összegyúrsz 500g darált kekszet 250g porcukorral, egy kocka margarinnal és egy kis tejjel. Majd két felé veszed, egyikbe kakaót gyúrsz, a másikba mandula aromát. Egy tálba alulra teszed a kakaós részt, felülre a másikat, ha szeretnél olvaszthatsz rá csokit is. Gyors, egyszerű, és nagyon finom. :)
2015. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Edessegnek keress a neten sütes nelküli tortakat,pl.haztartasi kekszböl,vagy baba piskotabol.
2015. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj pizzát inkább, azzal nem lesz előrébb ha csinálsz valamit aztán esetleg elrontod.
2015. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a tippet :)

Végül gondolkoztam és arra jutottam, az lesz, amit a 7.-es írt: rendelek kaját, viszont valami egyszerűbb sütit összedobok, az csak összejön, max trutymókos lesz, de úgyis az íze a lényeg.

2015. dec. 7. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

A kakaós lepényhez nem kell habverő, csak fakanál.

25 deka liszt 25 deka cukor, 2,5 deci tej, 1 tojás 10 vaj /margarin, esetleg 1 deci olaj, egy csomag sütőpor, 2 nagy evőkanál keserű kakaópor. ha van teszel bele egy kis fahéjat , mazsolát is.

a zsiradékot a tojással elkevered, bele a sütőporos liszt, apránként a tej, majd a kakaó, egyebek. (ez akár lecsurgatott meggy is lehet.)

Közepes , sütőpapírral bélelt tepsibe öntöd, előmelegített sütőben kb 180 fokon kb 35 percig sütöd.

Porcukorral megszórva is finom, de félbevágva valamilyen pikáns lekvárra megkenve isteni finom.

Elronthatatlan. ha ez nem tetszik, keress a bögrés sütik között, nagyon sokféle van, gyorsak, egyszerűek.

ja , ha van formád muffunreceptet is tudok, ami bögrés és nagyon kiadós.

2015. dec. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Rántotta (hagymával, szalonnával, kolbásszal, paprikával - válogass tetszés szerint) + kókuszgolyó
2015. dec. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!