Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Küchenmeister kenyérliszt...

Küchenmeister kenyérliszt keveréket miért nem lehet kapni sehol hetek óta?

Figyelt kérdés
A CBA-ban vettem mindig és nagyon finom, jó minőségű kenyeret lehetett belőlük készíteni (főleg a ciabatta és a vollkornbrot ízlett), de szép fokozatosan az összes fajta eltűnt a polcokról, először a teljes kiőrlésűek, utána a többi, volt vagy 8-10 féle keverékük. Helyette maradt néhány magyar gyártó terméke, amit a többi hipermarketben is lehet kapni, de azok ízre és minőségre is sokkal rosszabbak szerintem. Tud valaki olyan üzletet az országban ahol lehet kapni vagy házhoz szállítással rendelni?

2015. dec. 23. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Lesz nem sokára. Csak nyomda hiba volt. Nem tudtak zacskót csinálni. De úgy tudom már megjavították.
2015. dec. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sohasenemse válasza:
Jelenleg az Aldi forgalmazza Happy Harvest néven, 1kg-os kiszerelésben. 6 féle sütőkeverék kapható. A cimkéjén egy az egyben az a gyártó, aki a Küchenmeister lisztet gyártja. Egy webáruház árulja itthon, 50 dkg-os kiszerelésben, dupla áron ezen a néven kizárólagos forgakmazóként nagyobb választékban.
2021. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, rájöttem a 6 év alatt ami a kérdés kiírása óta eltelt 🤣. Aztán egy darabig már ők sem forgalmazták, mert amikor tavaly év elején a koronavírussal együtt beindult a klotyópapír- és lisztfelvásárlás akkor elfogyott. De aztán kb. 3-4 hónap múlva sikerült újra feltölteniük a készletet.
2021. dec. 12. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!