Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lesz a húsvéti menü a 3...

Mi lesz a húsvéti menü a 3 ünnepi hétvégi napra? (szombat, vasárnap, hétfő)

Figyelt kérdés
és milyen sütiket sütsz hozzá?
2010. márc. 24. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szoimbaton:paradicsomleves,káposztástészta.Este főtt sonka,kolbács,tojás tormával.

Vasárnap marhahúsleves,egybesült bárány,tört krumli,uborkasaláta.

Hétfőn a vasárnapi maradék,csak sültkrumplival és káposztasalátával.

A jövő héten sokféle aprósüteményt sütök,édeset és sósat is.Húsvétra valamilyen tortát,és képviselőfánkot.

2010. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem még fogalmam sincs,de majd innen lopok ötleteket:)
2010. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
de jó is lenne...örülök ha kaját tudok venni.remélem senki nem jön,mert nem tudom megkínálni semmivel.max.csap víz van itthon meg krumpli.
2010. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

sonka + tojás

meg szerintem raffaello szelet..

2010. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kertben leszünk, grillezünk valamit, szalonnát sütünk.
2010. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szombat : bableves+lángos

vasrnap: mint szombaton

hétfő: husleves+rántott hus+krumplisaláta+mézeskrémes+tekercs

2010. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

ha jó idő lesz, szombaton grillezünk. vasárnap és hétfőn sonka, tojás, saláták, kolbász, virsli (svédasztal::D). pár sütit sütök, egy jót megosztok veletek:

[link]

2010. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Még én se tudom mi lesz, de szeretnénk vmi olyat ami nem megszokott. Persze a sonka tojás az tuti, de nem akarunk rántott húst, fasírtott, töltött dagadót, krumpli/francia saláta. Felénk ez a megszokott. Most vmi újat szeretnénk!

Utolsó, bagyon zsír ez a nyuszi, de segítenél picit, mert nem túl jó az angol tudásom.

Gondolom piskótát kell sütni, de kell közé vmi krém, vagy pontosan hogy is van a külseje?

2010. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!szombaton Bakonyi gombás szelet nokedlivel,vasárnap csak grillcsirke majonézes krumplival, mert este megyünk vendéglőbe családi ünnepre.hétfőn a locsolóknak sonkás-tojásrolád salátaágyon.ebéd főtt sonka, tojás.

sütik:nagyi ünnepi sütije /diós-habos-csokis/,tiramisu,sajtospogácsa

üdv.

2010. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, találtam közöttük ötletet.Az a süti nyuszi nagyon édi!(Bár nem tudom el tudnám-e készíteni)

Találtam egy nekem tetsző sütireceptet a Prímakonyha márciusi számában, konyakmeggyes szelet a neve.Azt megpróbálom megsütni.Talán egy kis reform köményes pogácsát is sütök.És ma vettem a CBA-ban olcsón (300/kg)libaaprólékot, levesnek jó lesz.A sonka mazsolás kaláccsal az egyértelmű,szombatra a lángos jó ötlet.Hát még azért van min gondolkodni, úgyhogy várom az ötleteket, hátha más is tud belőle mazsolázni.

2010. márc. 25. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!