Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha kihagyok egy nap...

Nagy baj, ha kihagyok egy nap kondit? úgy értem hétfő-szerda-pénteken szoktam menni. Baj ha mondjuk ehelyett kedd péntek szombat lesz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 11:14
 1/7 A kérdező kommentje:
egyszerűen ma nincs erőm lemenni :(
2010. dec. 6. 11:15
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Pont ezek a napok azok, amik döntenek, hogy komolyan gondolod-e, vagy csak linkeskedsz. Puha vagy, vagy kemény, aki képes áldozatot hozni a cél érdekében? Ha nem teszed, oda az egész heti munkád, beleértve a kajálást is. Szedd össze magad, és takarodj le.
2010. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igenis!! Értettem! :) Azóta egyébként elért a bűntudat is, hogy tunyulok, és összeszedtem magam! Indulok is!! Köszi a választ!!!
2010. dec. 6. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
:)
2010. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első váalszoló korrekt!


az edzés erről szól! hogy is mondta Arnold? 2 barátod lesz: a fájdalom és a lemondás!


mondjuk volt már olyan h fáradtan lementem és semmi értelme nem volt, de én úgy vagyok vele, hogy ha kitűzöl heti 3 edzést, (az sztem min) akkor az legyen meg ha esik ha szakad! Én Heti 4 et tűztem ki, és ha tegyük fel ma fáradt vagyok iylesmi, úgy oldom meg h bármi van, akkor is meglesz a heti 4

2010. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam megosztom veletek, hogy voltam ma kondizni :) és azóta a tanulás is jobban megy! Köszi a biztatást!!!!
2010. dec. 6. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. Csak így tovább. Tartozol ennyivel magadnak. Sok sikert! 23/f
2010. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!