Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Használt már valaki olyan...

Használt már valaki olyan olajsütőt, amihez csak egy kanál olaj kell vagy annyi sem? Rapid Air? Actifry? Tefal, Philips?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egyet,de eddig még nem hallottam sok jót róla,mármint ami az ételek ízét illeti.Vannak tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

2016. febr. 17. 16:49
 1/4 anonim válasza:
Igen, nekunk mar evek ota megvan es imadjuk. Mindenki odavan erte. Szerintem nem fogod megbanni, hogyha megveszed. Ja, am a Tefal-os van nekunk. :)
2016. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2016. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nagynénémnek van ilyenje, ő nagyon meg van elégedve vele. AMikor vette, mindenki fikázta, hogy "semmi értelme". Érdekes módon a családi étkezéseknél ennek ellenére mindenkinek nagyon ízlettek a benne készített ételek :) Nekem is, de én eleve nem vagyok beszűkült :D
2016. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de ez nem olajsütő!
2021. ápr. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!