Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tegnap este vettem ki sertésco...

Tegnap este vettem ki sertéscombot, hogy kiengedjen. Ma délután elkezdtem pirítani kevés olajon és nagyon büdös. Romlott?

Figyelt kérdés
Előtte nem éreztem, azt hittem a nyers hús, hogy pirul ilyen szaga lesz, de azóta már fő a paradicsomos, hagymás, mustáros lében és még mindig érzem azt a szagot. Romlott a hús?

2016. ápr. 6. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon büdös, akkor lehet, hogy romlott, főleg ha a melegben volt tegnap este óta és nem a hűtőben hagytad felengedni. Persze kandisznó is lehet büfös, de az inkább húgyszagú.
2016. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most már mindegy, mi volt, kérdés, hogy mi lesz? Lesz-e gusztusod megenni? Ha nem, hagyd abba a főzést!Kár az energiáért.
2016. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jujjj, ez nagyon undorító. Elmenne az étvágyam. Ha megeszed, még a végén kórházba kerülsz.
2016. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de amíg felvágtam és mostam, nem volt szaga.
2016. ápr. 6. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem lehetne romlott, ha friss volt, amikor fagyasztottad, és hűtőben engedett ki.

De, ha már beégett az agyadba, hogy büdös, úgy sem tudod kiverni a fejedből, tényleg jobb, ha nem eszel belőle.

Esetleg másik családtagot is kérdezz meg, hogy ő milyen illatúnak találja. (persze ne befolyásold előre a te véleményeddel )

Lehet, hogy a te érzékszerved csalóka, és más nem is érez rajta semmi furcsát.

2016. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha szeletelésnél nem éreztél semmilyen szagot rajta, akkor nem valószínű, hogy romlott, valami mástól lehet büdös, vagy nem a hús büdös, hanem valamelyik hozzávaló.
2016. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kiderült, hogy a bors volt büdös. Nem romlott, csak valami új fajta, amit még nem használtunk eddig.
2016. ápr. 10. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!