Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit egyek reggelire?

Mit egyek reggelire?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ti a helyemben melyik reggelit készítenétek el. Szerintetek melyik a laktatóbb?

1. Fehérjéből készült rántotta, csirkemell sonkával, zöldségekkel és 3 szelet Abonettel

2. Natúr joghurt, zabpehely, gyümölcs


Én az első mellett tettem le egyelőre a voksom, mert úgy gondolom kiadósabb és hasznosabb, mint a második opció, viszont a zabkása lassan felszívódó szénhidrátokat tartalmaz, így jobban eltelít. Bár ahhoz, hogy jól lakjon vele az ember, nem kisadagot kell ennie, ami ugye több kalória az első reggelivel ellentétben.

Szerintetek mit egyek?:D



2016. ápr. 19. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

lekváros kiflit

(esetleg zsíros deszkát hagymával)

2016. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%
én még a bundás kenyeret tudom ajánlani
2016. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Inkább aludnod kellene, ha ennyire figyelsz a testedre.
2016. ápr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Jó hurkát amit a piacon kapni, zöldhagymával, vagy fehér paprikával, meg egy nagy szelet fehér kenyérrel .
2016. ápr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. választanám. Számomra laktatóbbnak tűnik.
2016. ápr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Az első, de a felvágottat és az abonettet kihagynám, inkább beleraknék még pár egész tojást. De fehérjével is jó, csak ugye valamirevaló kalória nélkül nehéz jóllakni.


Ez emberfüggő. Van, aki jóllakik egy csöpp zabkásával (a leírás alapján te nem ilyen vagy), másnak 1 kiló kell, az is felturbózva kókusszal, hogy valamirevaló kalória is legyen benne.

Van, akit kicsit sem laktat jobban a legrostosabb cucc sem, viszont a szénhidráttól éhes lesz (én ilyen volnék. a páromnak tökmindegy, gyors vagy lassú ch vagy rántotta vagy zsíros süti. kalória kérdése, tartósan jóllakik-e).

Úgyhogy egyénileg kell kitapasztalni.


A tojás tápanyagdús (bár a fehérje nem annyira), laktató cucc. S ha már eszik az ember reggel, egyen valamirevaló fehérjét...

2016. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Én parasztkolbászt és fekete erdei sonkát reggeliztem, rozskenyérrel, utána egy pár falat kék sajtot. Kiadós volt, jól is laktam vele.
2016. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!