Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kipróbált, bevált csokoládé...

Kipróbált, bevált csokoládé szuflé receptet?

Figyelt kérdés
Már sok receptet elolvastam, de nagy eltérések vannak. Nem akarok olyat megcsinálni, ami nem is működne. És mivel még nem csináltam, ezért nem tudom, hogy melyik recept jó és melyik nem.
2016. ápr. 28. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ma rád írok privátban, ugyanis készülök csokis szuflét sütni, az elsőt, a netről szedtem a receptet . A héten szintén egy az interneten talált recept alapján készítettem el egy csokoládés süteményt, hibátlan lett, nagyon finom .
2016. ápr. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha tudsz angolul, akkor ezt a receptet ajnalom, 2-szer keszitettem el, vendegeknek is nagyon izlett:


[link]

2016. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: Köszönöm! Várom :)

2: Köszi! Tudok angolul, de ezek a képen kicsit furán néznek ki. Amiket én ettem, teljesen máshogy néztek ki. Neked is ilyen lett, mint a képen?

2016. ápr. 29. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!