Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon jó Pizzatészta receptet...

Nagyon jó Pizzatészta receptet írna valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretném pizzát sütni,de nem bolti tésztából. Egyszer már csináltam,de az kőkemny lett,bár sanszos,hogy a gáztűzhely miatt. Most villanytűzhelyem van,és már nagyon ennék egy finom pizzát. Viszont a net ír tojásos és tojás nélküli receptet is,fogalmam sincs melyik a jobb,nem vagyok egy gyakorlott szakács. 😊

Nem szeretem a túl vékony tésztát!

Köszi



2016. jún. 10. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Hozzávalók:

– 2 – 2,5 bögre liszt

– 2/3 bögre víz

– 2 evőkanál étolaj

– 1 teáskanál só

– 1 teáskanál cukor

– 2 teáskanál porélesztő

– tetszőlegesen fűszerek, el is hagyható a fokhagymapor nagyon feldobja, esetleg oregánó)

Isteni finom a tesztaja, szepen feljon, nem kell keleszteni, en nyujtani sem szoktam hanem a tepsiben elegyengetem! Lusta pizzanak hivjak!

2016. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszike
2016. jún. 10. 21:58
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

[link]

Nekem ez jött be.

2016. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon finom és egyszerű recept. Nekem elsőre sikerült, pedig elég rossz, régi sütőnk van. Ropogós, de nem kemény, vékonyra és vastagra is lehet nyújtani.

2016. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocsi, most látom, hogy az előző hozzászóló is ezt a linket írta.
2016. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!