Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok írni vmi egyszerű de...

Tudtok írni vmi egyszerű de jó, gyümölcsös, sütés nélküli tortareceptet?

Figyelt kérdés
Kakaò és csoki nélkül
2016. jún. 16. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet szoktam pl csinálni: habtejszín felverve instant zselatinnal, összekeverni túróval, ezt ráönteni babapiskótára, és rétegezni gyümölccsel. Én eperrel szoktam, de szerintem bármi mással jó.
2016. jún. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Joghurt vagy túrótorta kekszes alappal.Nagyon sok ilyen konkrét receptet találsz a neten.

A Citromos álom is nagyon finom, érdemes elolvasni.

2016. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kekszes alapra gyümölcsök, mascarponés krémmel leöntve
2016. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Veszel egy kész piskóta alapot, teszel rá vaníliapudingot, gyümölcsöt és zselét.
2016. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg! Lehet kapni kész gyümölcstorta alapot is. Erre csak a punig kell (3 deci tejben főzve), rá tetszés szerinti gyümölcs, és tortazselé.

Nem szoktam késztermékeket ajánlani, de mivel sütés nélküli a kérés, így egyetértek a kész alap vásárlásával.

2016. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 16. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:

MI otthon úgy szoktuk, hogy simán tejfölt keverünk ki cukorral (az egyik feléhez kakaót is keverünk, de ez egyáltalán nem szükséges), és azt rétegezzük piskótával és gyümölccsel (eperrel, áfonyával, barackkal, banánnal...akármivel). A piskótát jobb beáztatni valamibe, hogy puha legyen. Be a hütöbe, nagyon finom :)

Lehet joghurttal is, de nekem úgy nem ízlett annyira.

2016. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!