Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Húst szeretnék ledarálni, de...

Húst szeretnék ledarálni, de sajnos nincs daráló gépem, diódarálóval is jó lehet?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 06:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Az nem elég erős hozzá. Ha van egy jó késed, azzal is apróra vághatod, jobb helyeken késsel "darálják" a tatár bífszteket is. Vagy megpróbálhatod a turmixgépben, illetve a botmixer késével.
2016. jún. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2016. jún. 18. 06:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vágd szeletekre, kloffold szét, aztán késsel csapkodd meg több irányból.

Talán még így lesz a legelfogadhatóbb, és aránylag gyorsan végzel vele.

2016. jún. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is!

Találtam egy másik receptet, ahol elég lesz, ha szeletekre vágom a csirkemellet.

Lehet, hogy be kellene szereznem egy húsdarálót, a későbbiekre nézve...

2016. jún. 18. 07:18
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Fölösleges, ahol veszed a húst, ledarálják ingyen, csak kérni kell.
2016. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom,le szoktam daráltatni a hentesnél,csak most pont nem volt itthon darált hús,viszont amit kinéztem receptet,pont az kellett volna....

Kipróbáltam a főzésnél a botmixeres dolgot,és nagyon szépen vitte!:-)

2016. jún. 18. 13:15
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

5-ös , ez egyáltalán nem biztos!


Egy ipari húsdaráló nem olcsó mulatság, egy hentesboltban pedig nem keveredhet a sertéssel a marha se, de szárnyas meg pláne!!!


Még nagy bevásárló központokban sincs mindenféle húsnak külön daráló!

A legtöbb helyről simán elhajtanak, illetve illedelmesen közlik, hogy bocsi de ezt nem darálhatjuk le.


Biztos van ahol ledarálják, de az is egész biztos, hogy bőven van olyan hely, ahol kizárólag sertést darálnak!

2016. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Akkor rossz henteshez jársz. Ahová én járok, ott mindent ledarálnak, amit kérek. Nem is vennék attól semmit, aki nem hajlandó darálni vagy kicsontozni. Ez a szolgáltatás része egy hentesnél.
2016. jún. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Óriási tévedés!!!

Komoly szabályozás van rá, és durván büntetnek érte, ha pl ugyanazzal a darálóval egy hentes ledarál valami csirkehúst, mint amivel előzőleg sertést daráld.


És az elmosás se számít, teljesen külön kell kezelni a 2 húst!!!!


Szóval ha neked simán ledarálják, és csak 1 daráló van a boltban, akkor te jársz rossz henteshez, mert az nagy ívben szarik a szabályokra.

2016. jún. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem érdekel a szabályozás. Ha hentesüzletet nyit, legyen elég darálója. Ha kávézót nyit, akkor meg legyen kávéfőzője. Ne adja ide az őrült kávét, hogy vigyem haza megfőzni.
2016. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!