Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készitsek barátnőmnek?

Mit készitsek barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz a 18. szülinapja.Arra gondoltam készítek neki egy gyertyafényes vacsit,csak nem tudom hogy mit.Grillezett lazacra gondoltam salátával ,desszertnek pedig málnás tiramisut. De ha jobb ötleteitek vannak azokat szívesen meghallgatnám.(tudom hogy nem ismeritek az izlését ,csak hátha ti jobb ételeket ajánlanátok.)

2016. júl. 25. 11:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Levesnek tökéletes, ha egy liter tejben elkeversz egy kis pohár natúr joghurtot, teszel bele ízlés szerint cukrot, vaníliát, citromhéjat, és tetszőleges gyümölcsöt aprítasz bele, főzni se kell, hamar kész van. :)


A páromnak is pénteken lesz a szülinapja, csak Ő 30 lesz :) Boldog születésnapot a barátnődnek :)

2016. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
eper pezsi ba**óskaja
2016. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi:).Neki is Boldog Szülinapot!:)
2016. júl. 28. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!