Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készitsek barátnőmnek?

Mit készitsek barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz a 18. szülinapja.Arra gondoltam készítek neki egy gyertyafényes vacsit,csak nem tudom hogy mit.Grillezett lazacra gondoltam salátával ,desszertnek pedig málnás tiramisut. De ha jobb ötleteitek vannak azokat szívesen meghallgatnám.(tudom hogy nem ismeritek az izlését ,csak hátha ti jobb ételeket ajánlanátok.)

2016. júl. 25. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

a desszert tökéletes. a főfogást meg gondolom szereti.baj nem lehet.

esetleg még valamilyen előételt is csinálhatsz. vagy levest.

2016. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Illetve milyen italt ajánlanátok?:)
2016. júl. 25. 12:43
 3/13 A kérdező kommentje:
Huh:D .leveseket nem nagyon tudok ami azért különleges de ha van ötlet ,annak örülnék:)
2016. júl. 25. 12:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy kell megcsinálni jól a lazacot (nem először csinálsz) és a lány is szereti (elég karakteres az íze) akkor mehet!


Levessel szerintem érdemes valami krémlevesben gondolkodni, hideg és frissítő. Főételnek ha nem lazac, akkor gondolom valami hasonló, hisz az én kedvenc kajám a paprikás csirke nokedlivel, de gondolom az övé nem :) Esetleg valami tenger gyümölcsei, esetleg saját készítésű pizza. A desszert szerintem tökéletes, és biztosan nagyon örülni fog neki, aranyos vagy :)

2016. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket:).A lazacon kivul meg a csirkemellre gondoltam esetlek pulyka mivel ezek a kedvencei még a lazacon kivül . Szoktam azért sütni/főzni (csak még neki nem) tehát azért nem idegen a konyha:)
2016. júl. 25. 15:11
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is tetszik a menüd, de tényleg valami előétel kellene, mert így nem túl laktató.

Sárgadinnye pármai sonkával, vagy valami finom vegyes sajttál, paradicsommal, olivabogyóban, bazsalikommal.

kis dárdákra felszúrkálva, éppen csak étvágygerjesztőnek.

tekintettel a lazacra, italnak valami könnyű fehér bort adnék, majd végül a pezsgőt sem hagynám ki :D (elvégre nagykorú is lesz azon a napon :)

2016. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
## olivabogyóval...
2016. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. júl. 25. 17:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A lazac szerintem tökéletes. Szerintem nagyon is laktató kaja, nem az a száraz halféle. Arra ügyelj, hogy ne süsd túl, mert akkor száraz lesz. A málnás tiramisu is kiváló. A csajodnak jó dolga lesz :)

Egy jó proseccót vegyél még hozzá, vagy valami jó fehérbort.

2016. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben:)akkor még beszerzek pár dolgot:).köszi:)
2016. júl. 25. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!