Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szombaton bográcsozni fogunk.8...

Szombaton bográcsozni fogunk.8-10 főre kell főzni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Babgulyást jó sűrűre. Olyan régóta ennék már 😂

Vagy marhapörkölt friss kenyérrel kovászos uborkával

Vagy paprikáskrumpli jajj az bográcsba nagyon fini.

Najo megyek enni asszem éhes vagyok 😂

2016. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pusztapörköltet ajánlanék. Egy finom pörköltbe tarhonyát és krumplit teszünk (amikor a hús már majdnem kész)

kovászos uborkával, vagy házi csalamádéval fenséges .

2016. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vadászlecsó. csak nagyjából írom miből áll. szalonna, hagyma, erdei gomba húsos színes paprika, lédús paradicsom, őzmájszeletkék. Csereszabatos a csiperkegomba és a csirkemáj.Fokhagymás-petrezselymes szép sárga nokedlivel.
2016. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy telefonálj, és kérdezd meg a vendégeket, mit ennének szívesen. Persze egy marhapörivel nagyon nem lehet mellélőni, meg a babgulyással sem, de sok jó kaja van, célszerű olyat választani, ami mindenkinek ízlik.
2016. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló tanácsát megfogadtam. Közben vettem 2 kg szép marhalábszárat, ugyhogy ez adott. Majd elmondom mi lett.
2016. aug. 18. 11:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Marhalábszár,füstölt csülök, tarkabab, sok zöldség stb. Leveske.... arattunk dicséretből..
2016. aug. 20. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egy plusz dicséret, gratulálok:) Remek alapanyagok, biztosan nagyon finom lett.
2016. aug. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon finom lett, csak a méretekkel volt baj. 7-en voltunk és kb még 15 ember jól lakott volna belőle. De nem baj, mindenki vitt egy csavaros üveggel, nekünk ma még van ebédünk, és két dobozt lefagyasztottam. Nem baj, legközelebb a fele adag cucc kell. Köszönöm a dicséretet, üdv.
2016. aug. 21. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!