Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nyers tokaszalonnából kakastar...

Nyers tokaszalonnából kakastaréj hogyan?

Figyelt kérdés
Csak az érdekelne hogy mennyi zsír kell hozzá, milyen lángon, mennyi ideig kell pirítani?
2016. okt. 20. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyers tokaszalonnábol max zsirt meg töpörtyüt tudsz késziteni. A kakastaréj füstölt hasaszalonnábol készül.
2016. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szalonna sütéshez semennyi zsír nem kell, az a szalonnából fog kisülni. Nagy lángon érdemes pirítani, és addig, amíg meg nem sül, ez látszik. Tokaszalonnából nem tudom, hogy lehet-e olyan szeletet vágni, ami kakastaréjnak jó, én is füstölt csemegeszalonnából szoktam csinálni, mint az első válaszoló.
2016. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tokaszalonna nem jó hozzá, szelet bőrös füstöltből kell csak magában megsütni. a bőr bekunkorodik, és ettől nyílik szét a bevagdalt szalonna kakastaréj alakúra.
2016. okt. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen bőrös szalonnát bevagdalsz, ha nem teflonban sütöd, akkor valamennyi zsír/olaj kell a lábasba. Mint bármi mást kezdd el sütni mindkét oldalát.

Akkor jó, ha sütés közben olyan szép, fényes, áttetsző lesz. Akkor kész! Jó étvágyat.

2016. okt. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még szebb lesz, ha kisült "kakastaréjokat" egy kistányérra szórt pirospaprikába mártod, persze csak annyira, hogy a széle a taréj cakkjainak legyen piros.Nagyon látványos tud lenni, és persze finom is.Ha nem túl forró, kézzel is meg tudod csinálni, forrón esetleg egy húscsipesszel.
2016. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!