Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egyszerű, elronthatatla...

Milyen egyszerű, elronthatatlan sütit vinnél egy karácsony előtti munkahelyi bulira?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretek,és tudok sütni, de valamit vinnem kéne.Mit javasoltok?
2016. dec. 14. 14:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%

Pékségben (és ne üzletben!) vegyél apró pogácsát + valami apró édeset, és akkor sütnöd sem kell. Nem igazán fog többe kerülni, mintha bevásárolsz a hozzávalókból + fogy a gázod és még dolgozol is. Meg még izgulsz is, hogy sikerül-e!

Ez a módszer egyszerű, gyors, és biztos siker! :))

2016. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez se rossz ötlet,de házilag készült valami kéne..:)
2016. dec. 14. 14:40
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kókusztekercs vagy kókuszgolyó, almás pite, sajtos pogácsa vagy rúd, lekváros piskótatekercs, egyszerű csokoládés sütemény és még sorolhatnám.

Nekem ezek kiválóan sikerültek, elsőre és a recepteket a netten "kukáztam" össze.

2016. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Sport szelet.
2016. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Olyat készítenék, amit nem kell sütni. Mert sajnos a sütéssel bármit el lehet rontani.

Ahogy már írták pl. a kókuszgolyó jó ötlet, sokan szeretik is.

Egy muffint összedobni se nehéz. De aki még sose sütött, annak nehéz megállapítani, hogy mikor sült meg.

Én szoktam olyan tortákat is, amit nem kell sütni.

Pl. [link]

Zselatint nem teszek bele, mascarponéval szoktam kikeverni, így is teljesen megdermed.

2016. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%
Szalmon Ellát. Garantáltan romlatlan, abszolút makulátlan, szűziesen tiszta.
2016. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Hókifli,linzer,isler,esetleg mézeskalács.A legtöbb sütős-főzös oldalon,lépésről-lépésre le van írva,hogy kell elkészíteni.Sok szerencsét hozzá
2016. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Muffin a legkiadósabb, és egy hústűvel, fogpiszkálóval nagyon egyszerűen megállapítható, hogy átsült-e a közepe. Van jó receptem 24 db egy bekeveréssel, ha gondolod, megírom neked.És egy sk.sütött süti, az mindig elismerést vált ki a kollégáktól, az biztos.

Ha van muffinsütőd, vagy tudsz szerezni, akkor ne fogd vissza magad :)

A minap is megírtam egy kedves fiatal hölgynek, aki megsütötte, még a képet is elküldte, hogy milyen szépre sikeredett neki.

2016. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mirelit leveles tészta. Kinyújtod, lekened felvert tojással (tegyél bele valamilyen fűszerkeveréket, pl lucullus sültkrumpli fűszer), megszórod sajttal/szezámmaggal/napraforgómaggal/tökmaggal, csíkokra vágod és megsütöd. Olcsó, egyszerű, gyors. Apu is ilyet szokott sütni a céges karácsonyra, évek óta nem hiszik el, hogy tényleg ő süti.
2016. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem sikerülnek szépre a sütieim, de ez mindig jól sikerül. Írom ahogy a netről szedtem:


Túrós süti:


500 g tehéntúró (félzsíros)

3 evőkanál porcukor

175 g tejföl (12%-os)

5 evőkanál rizsdara

5 evőkanál kristálycukor

1 db citrom reszelt héja (ez most nekem kimaradt,mert nem volt itthon)

5 db tojás (közepes, "M"-es méretű)

100 g mazsola (kicsit több mert véletlenül megborult a zacskó :) na jó nem véletlen :))

A túrót a tejföllel és a porcukorral elkevertem. Majd hozzáadtam a darát, a kristálycukrot, a mazsolát  és az 5 db tojássárgáját.

Az 5 db tojásfehérjét kemény habbá vertem és óvatosan a túróba forgattam.

Sütőpapírral bélelt tepsibe tettem.

Előmelegített 180 fokos sütőben 35-40 percet sült.


********


Biztos jó búzadarával is. MOndjuk emlékeim szerint az jobban megdagad mint a rizsdara, de én a rizsdarából 5 helyett 7 kanállal rakok bele, tehát biztos mehet bele az 5kanál búzadarából.

2016. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!