Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött káposztához szükséges...

Töltött káposztához szükséges lepirítani a hagymát, vagy bele is lehet darálni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 10:14
1 2
 11/15 ede1219 ***** válasza:
100%
Én e szerint főzöm -ez a családi receptünk-, annyi módosítással, hogy nem 2,5 kg a káposzta, hanem 7-8 kg, és nekem nincs türelmem levélbe tölteni, úgyhogy csak húsgombócot csinálok. /tojás nincs benne, megkevert a fasírt recept/
2016. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 ede1219 ***** válasza:
100%

Link lemaradt:



[link]

2016. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

# 11


Mondjuk az se rossz megoldás azoknak, akiknek vagy nincs sok idejük, vagy sok türelmük. :)


Én viszont úgy vagyok vele, hogyha főzni kell, akkor azt szívvel-lélekkel csinálja az ember (akkoris ha macerás).

Én sokáig szakácsnak tanultam, de rájöttem hogy hatalmas különbség van az eladásra és a saját étkezésre szánt ételek között. Azért sem dolgoztam konyhán sokáig.

2016. dec. 21. 13:56
 14/15 anonim ***** válasza:
95%

Én a töltelékbe nem pirítom le a hagymát, viszont kislyukú reszelőn reszelem bele. Így nem marad darabos, kizárt, hogy valaki foga alá kerüljön egy darabka is.És nem "büdös ", nem is tudom, hogy lehet ilyesmit leírni.

Tényleg sokféleképpen készítik a töltöttkáposztát, és ezzel nincs is semmi gond, így színes a paletta.

Én az aprókáposztát dinsztelthagymára teszem rá, egy kevés pirospaprikával, ahogy a székelykáposztát is kezdem.(persze abba először a hús kerül )

Így mégiscsak kerül bele, édeskés dinsztelt hagyma is, nekünk így ízlik.

2016. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 ede1219 ***** válasza:
100%

"Én viszont úgy vagyok vele, hogyha főzni kell, akkor azt szívvel-lélekkel csinálja az ember (akkoris ha macerás). "


Én is így vagyok vele, de valahogy nem áll rá a kezem a töltelékre, és mivel van benne elég káposzta, nem ront az ízén.

2016. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!