Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S. Hogyan tudnám elfogya...

S. O. S. Hogyan tudnám elfogyasztani a halászlevet hallal együtt?

Figyelt kérdés

Rendeltem karácsonyra halászlevet egy étteremtől. Viszont itthon vettem észre, hogy a halászlében nincs hal, hanem külön adták melléje nyersen (szeletelve)! Hogyan tudnám

elfogyasztani a halászlevet hallal együtt? (Esetleg külön főzzem meg a halszeleteket sós vízben, és után tegyem bele a levébe?) Tippeket várok!


2016. dec. 23. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Remélem, csak kmau a kérdés.


De ha véletlen enm, akkor: a felforralt lébe beleteszed a halszeleteket és egy ütt fözöd kis lángon kb 10 percig.

2016. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Hívd fel az éttermet és reklamálj!


( Bár 99% hogy ez kamu kérdés.)

2016. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na ennek örülök h ennyi a felháborodó! amikor megláttam a nyers halat énis fel voltam háborodva! (Sajnos nem kamu kérdés,annál elfoglaltabb vgyok)
2016. dec. 23. 19:30
 4/15 A kérdező kommentje:

'a felforralt lébe beleteszed a halszeleteket és együtt fözöd kis lángon kb 10 percig.'

Csak ennyi lenne?? Mert ez tökegyszerű! 10perc elég neki tuti? azthittem vagy 1óra kell neki!

2016. dec. 23. 19:34
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem is olyan rossz ötlet, hogy nem teszi bele a halat. Ha másnapra várják a vendégeket , frissen tálalhatják a halászlevet. Én is így szoktam,csak én készítem a sűrítményt is.
2016. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha én rendelnék akkor azt azért tenném, hogy ne kelljen nekem b**szakodnom vele otthon, így köszönöm szépen de nem kérnék belőle. Kimehetsz a TS-ba is ennyi erővel, veszel egy tálca szeletelt pontyot aztán főzöl egy halászlét saját magad.
2016. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
előzőnek: 'anyázás' után én is erre asszociáltam:) de mivel nem tudok főzni,nem voltam benne biztos. Azt tudtam, h nem a rossz szándék van bennük.
2016. dec. 23. 19:47
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

A sok későbbi probléma miatt adják a halat külön. A vacsora előtt úgyis felforrósitaná a megrendelő a levet, tehát beleteszi a halpatkókat, belsőséget, és tíz percig még rotyogtatja..addig megfő a gyufatészta is...


teljesen normális a történet.


lesz túróscsusza is? ..mert kellene...

2016. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
Vegyél vöröshagymát, halászlékockát, pirospaprikát és csinálj egy levest, dobj bele pár ponty "patkót" is, legalább együtt fő minden és összefőnek, összeérnek. Nyers halat a nyavalya az aki beledobálna a már elkészített lébe xD.
2016. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 aperitif ***** válasza:
84%
Pedig én is így csinálom. Elősző nap elkészítem a sűrítményt (vagy akár még korábban, akkor fagyasztom), és 24-én este belefőzöm a halat, meg a belsőséget. Ha annyi ideig főzném a ponty szeletet, mint a hagymát, akkor teljesen szétesne.
2016. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!