Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti meddig eszitek a karácsonyi...

Ti meddig eszitek a karácsonyi sütiket?

Figyelt kérdés
Ha maradt belőle, akkor még ilyenkor is megeszitek?

2016. dec. 27. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha maradt volna, hetek múlva is, ha jó, de már nincsenek.

Anno gyerekkoromban sok napig tartott a torta, volt vagy 1-2 s egyedül voltam rá s más süti is volt. Amíg jó, persze, hogy megeszem, milyen kérdés ez?

A linzerek és mézesek pedig nagyon hosszan elállnak, ez köztudott.

2016. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ennék még ma is a mákos bejgliből pl, de sajnos a diétám és a lelkiismeretem ma már visszafog. Viszont este még megyek egy helyre, ahol tudom, hogy ott a mamám által készített hókifli, ami kihagyhatatlan. Szóval abból még tuti megeszek két kis darabot csak az íze kedvéért.
2016. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekünk van még, nem is romlott, de szerintem kidobjuk, mert felesleges ennyi cukrot enni. Őszintén szólva - miután 3 vendeégséget végigettünk - én már nem is kívánom.
2016. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekünk egy rakás mézeskalács maradt, az húsvétig is jó, megy néhány kókuszgolyó,azok meg szilveszterre még tökéletesek
2016. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Ma menthetetlenül elfogynak:S

Tavaly rengeteg beiglink lett, lefagyasztottuk, és csak húsvétkor vettük elő.

2016. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig el nem fogy + két nap.
2016. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem marad belőle, mert nem sütök ipari mennyiséget.
2016. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig előttünk van és rájárunk, vagyis, míg el nem fogy.

Az újabb ünnepi hétvégére is lesznek sütik, de már kevesebb, mint karácsonyra.Karácsonyra általában sokat, sokfélét sütünk, de mindig csomagolunk a vendégeknek is,de szegényebb rokonoknak is viszünk belőle más étellel együtt

Az biztos, hogy kárba nem vész egy deka sem.

2016. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Már nincs belőle semmi, tegnap este fogyott el az utolsó két kocka.


A kidobni szándékozóknak mondom, hogy egy darab alufóliába kitéve percek alatt el fogják vinni... ha lehet, ne csak úgy a kukába dobják ki, jó lesz az még valakinek (sajnos).

2016. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kis csomagokat csináltam. A pogit papírszalvétába, mellé pár szem szaloncukrot, almát és befőttes gumival össze a zacsi száját. Reklám-szatyorba raktam, a ház előtti padokra tesszük, közel a kukához.

Nem telik bele 5-10 perc, már egyetlen csomagocska sincs. De azt is kifigyeltük már, hogy az ilyesmit megosztják egymás között, tehát nem az van, hogy majd aki legelőször rátalál, minden csomagot elpakol magának.


Ha tudod, hogy nem győzitek mind megenni, mielőtt totál tönkre menne, ne várd meg, tedd ki hamarabb! Nem annyira megalázó részükre. Ők is emberek!

2016. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!