Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fejes káposztából (édes...

Fejes káposztából (édes káposzta, fehér káposzta) hogyan lehetne hasonló ízvilágú ételt készíteni, mint a székelykáposzta? Recept, ötlet?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 10:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Köszi, ezt én is ki fogom próbálni. Jó lesz ez! :)))
2016. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#10! Köszönöm az ötletet, receptet! :-) Köszi, hogy megkérdezted tesódat!


Hasonlóra gondoltam én is! :-) (Almaecettel próbálni egy halvány savanykás ízt elérni, de igazán nem sokkal.)


Nagy káposztakedvelő vagyok én is.


Hát akkor JÓ ÉTVÁGYAT KÍVÁNOK nektek ehhez az ételhez! :-)


(Amúgy ismerek olyat, aki a töltött kápit is édes káposztából készíti, első kóstoláskor szokatlan, de finom szerintem!)

2016. dec. 29. 10:32
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen, igazán nem volt nagy fáradság felhívni. Így gazdagabbak lettünk egy recepttel, és remélem tompítottam is valamelyest a tegnapi haragodon :)

Neked is sok sikert és boldog új évet :)

2016. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tegnap a "Spórolós kaják" c. kérdéseknél is végig-ment az úthenger. Azt meg én nem tudtam megállni szó nélkül. :))
2016. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#13

Á, nem is harag volt - bár lehet, hogy az is volt bennem, de inkább szomorúság, komolyan rosszul esik, ha azt látom, hogy bántják egymást az emberek mindenféle semmiség miatt.


#14

Majd megkeresem azt a kérdést, ha megtalálom, megnézem, mi történt...



NAGYON BOLDOG új évet nektek is! :-)

2016. dec. 30. 10:15
 16/17 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, megtaláltam.


"Mostanság mifelénk a főzelék a legdrágább. Egy kiló csirkét fele annyiért tudok megvenni, mint pl. egy kg. paradicsomot, paprikát, de még a karfiol is drágább a csirkénél.

A főzelék csak nyáron olcsó kaja, így télen már eléggé húzós."


Erre gondoltál?


Teljes mértékben igaz az, hogy a paradicsom, paprika, karfiol olyan áron van ilyenkor, hogy a pipi husit lekörözi...


Gondolom, nem karfiolfőzelékre gondolt aki a főzelékeket emlegette, hanem hüvelyesekből készültekre.


De pont azt nem értem én sem, hogy egy jóindulatú választ miért pontoznak le?


No mind1, hátha leszoknak erről a kicsinyes viselkedésről.


És hogy ne ezzel a témával zárjam a hozzászólást, idézem nagyapámat: "Boldogabb új évet!" ;-) Még egyszer! :-)

2016. dec. 30. 10:25
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen-igen, ez az!

BUÉK neked/nektek is! :)))

2016. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!