Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti meg tudnatok oldani az...

Ti meg tudnatok oldani az etkezest ket fore kov ho 5ig 35000 forintbol?

Figyelt kérdés
Ha igen mit foznetel ugy hogy jovo het pentekig csak kenyerert meg tejert kell menni?
2017. jan. 7. 07:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:

58, ti Magyarorszagon éltek?


én már nem irok semmit a kérdezonek, nagyon sokan még mindig ott tartanak, hogy husleves, rántott hus, fasirt, fozelék…porkolt…

2017. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:
Irhatk neked privit 60as ha atirtam este a menüt?
2017. jan. 9. 16:22
 63/70 anonim ***** válasza:

63%-os, nem élünk már egy ideje Magyarországon, de ez az étkezésünkön nem változtatott. Csak annyiban, hogy itt kalforniai paprika van tv paprika helyett :)


Az egészséges étkezés nem ország függvénye, ahol élünk ott sem sokkal egészségesebb a hagyományos konyha, mint a magyar.

Nincs baj néha a hagyományos ételekkel ha szereti az ember, csak ügyelni kell rá hogy mellette mást is egyenek, ne minden héten húsleves-rántotthús-pörkölt legyen a menü, reggelire kenyér-kolbásszal.

2017. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:

Írhatsz nekem privit persze, de ide is beírhatod nyugodtan.


Alapvetően a főételek nem voltak rosszak (1-2 kifejezetten remek választás volt), a reggeli-vacsora az, amin dolgozni kéne többnyire

2017. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
50%

69%-os :)


Mi Franciaorszagban élunk (6 éve), én azota jottem rá, hogy mi magyarok mennyire nem eszunk zoldseget, gyumolcsot, halat.. (tisztelet a kivételnek, akiknek koszonhetoen nagyobb mértékben kezdett el megujulni a magyar konyha)

2017. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:

Hát, lassan de biztosan csak eljutnak otthon is arra a szintre, hogy a gyümölcs-zöldség nem méreg, hanem az egészség alapköve. Természetesen sok mással együtt, ami szintén hiányzik, pl. olajos magvak, gabonák, stb.


Csak évtizedek kérdése... :)

2017. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 A kérdező kommentje:

Hat ma bunozok eppen hagymas virslis tojasrantottat eszek mert megkivantaü

Nem egeszseges de egy kis adagtol nem lesz semmi bajom :)

2017. jan. 9. 19:49
 68/70 A kérdező kommentje:
Egyébkent nem csak a hagyomanyos magyar eteleket ismerem de nalunk vasarnap mindig husleves volt rantott hussal es jo erzes hogy most en is meg tudom ezt csinalni csak szombaton mert vasarnap templomban vagyok de :)
2017. jan. 9. 19:51
 69/70 anonim ***** válasza:
A rántottával nincs gond meg a hagymával se, sőt mindkettő egészséges :D A virsli más kérdés. A fehérkenyér+felvgott+tej kombónál mindenképpen sokkal jobb.
2017. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 A kérdező kommentje:
Sajnaltam volna kidobni.
2017. jan. 9. 20:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!