Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tojás rántotta mennyi olajat...

Tojás rántotta mennyi olajat szív magába?

Figyelt kérdés
3 tojáshoz elegendő 1 evőkanál olaj? És a rántotta az összes olajat magába szívja vagy nem? Esetleg ha nem olajat öntök a teflonba, hanem vizet akkor milyen lesz?
2017. febr. 2. 17:30
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
100%
Elég sokat magába tud szívni. Egy evőkanállal három tojás mindenképpen felszív.
2017. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat fel tud szívni. fogyókúrás oldalon olvastam, hogy teflonba egy kevés buborékos ásványvizet kell önteni, és azon is lehet tojást sütni, rántottát és tükörtojást is.Jobb lenne, ha keresnél egy fogyis oldalt, ahol sorstársakra találsz, sok receptre, tanácsra, fórumozhatsz is , és sok sok tapasztalatot olvashatsz, mások fogyókúráiról.
2017. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérésből nem derül ki, hogy most olajat akarsz enni vagy éppen hogy kerülni akarod ? Rántottát lehet olaj nélkül is készíteni akár teflonozott, akár kerámia bevonatos serpenyőben folyamatos keverés mellett. De az is lehet, hogy csak az edény alját keni ki az ember egy réteg olajjal, aminek a kalóriatartalma elhanyagolható.
2017. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokat fel tud szívni, egyes diétákban rengeteget belekevernek, de nekem az nem szimpatikus.


Nos, én szeretek zsírosan enni. 3 szép nagy tojáshoz teszek 1 dkg zsiradékot, az teljesen jó mennyiség számomra. Felszívja.

Vízzel is el lehet készíteni, ha valakinek az jobb, persze. Ahogy lágytojást és főtt tojást is lehet enni. A tojás eleve zsíros, s ízlés dolga, valaki igényel-e hozzá plusz zsírt.

2017. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!