Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen konyhai eszközt érdemes...

Milyen konyhai eszközt érdemes venni egészséges ételek készítéséhez?

Figyelt kérdés

Van akinek bevált valami?


Saláta készítő, aprító, roston sütő hasonlók közül mit érdemes venni?

Minél gyorsabb ételkészítéshez, olyasmire gondolok, mint a tv shopos slicer dicer, ami nem tudom gagyi-e vagy sem, de első ránézésre praktikus salátagyártó volt.


Milyen konyhai eszközök vannak ami nagyban segít?

nem kés, hanem gép vagy saláta aprító, stb.



#saláta #rostonsütő
2017. febr. 27. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Iratmegsemmisítővel például kiválóan lehet gépsonkát aprítani.
2017. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy aprító nagyon jól tud jönni a különféle magvakhoz. A rizsfőzőt is nagyon szeretem, mert egyszerre meg lehet főzni benne egy komplett ebédet (alul rizs/hüvelyes/gabona, felül pedig zöldséget párol), úgy hogy csak be kell tenni, fűszerezni és esetleg valami szószt készíteni mellé.
2017. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

MINDEN étel egészséges! TV-sophost ne vegyél, mert mind gagyi.

Van egy Boosch robotgépen, dagaszt, habot ver, vajat kever. Van egy gépem, ami zöldségféléket aprít, szeletel, húst is lehet vele pépesíteni. Vagy éppen hagymát stb. Van egy dió darálóm, amivel minden magot lehet darálni.

2017. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Ez egyéni, hisz egy kés és egy serpenyő is elég egy csomó ételhez...

Nekem a multifunkcionális daráló, a turmix, botmixer és a robotgép roppant hasznos. Van, ami nélkül csak lelassulok, de a daráló nélkül nem tudok olajos magvakat darálni, pedig az nekem mindennapi dolog. De nem mindenki használ ilyet. Ahogy nekem se lesz soha salátakészítgő, bármi is az.

2017. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ilyen saláta készítő, felaprít mindent.


https://www.youtube.com/watch?v=SBjJGCmc_3U

2017. febr. 27. 21:35
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Egy minőségi, éles kést.
2017. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Légy szíves olvasd el a saját kérdésed hangosan és lassan.


Szerinted van olyan konyhai eszköz ami EGÉSZSÉGES ételt készít?


Van X kaja, amit TE veszel meg.


Az egészséges marad, ha nem eszel belőle 8 kg-ot naponta, és "csak" egy sima konyhakéssel vágod fel.


A kaja nem attól lesz egészséges, ha a legdrágábbat veszed és mellé mindenféle gépeket.


A lényeg, hogy sok zöldséget és gyümölcsöt fogyassz, naponta többször és keveset, próbálj hetente többször mozogni és ne legyenek káros szenvedélyeid.


(sokszor a falra mászom attól aki napi sok cigit elszív, majd megveszi a BIO cuccot, mert az egészséges)

2017. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó, ezt a sok agyament hülyeséget felesleges volt leírnod, mert senki nem feltételezte, hogy az eszközöktől egészségtelen ételből egészséges lesz. Csupán annyiról van itt szó, hogy mixer nélkül k**va nehéz és macerás pl. olajos magvakat aprítani, ami egy egészséges életmódnak gyakori összetevője; külön gép nélkül nehéz házi joghurtot vagy épp kenyeret sütni (vagyis nem az hogy nehéz, de minek álljak 1-2 órát a konyhában, ha dolgozhat helyettem a gép?), gép nélkül körülményesebb növényi tejet készíteni és így tovább. A kérdés arra irányult, hogy aki ilyen ételek iránt érdeklődik annak mi könnyíti meg az életét.
2017. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

Jó kések, vágódeszka, tálak, fakanál, falapát, öntöttvas serpenyő, eselteg wok, 4oldalú reszelő, káposztagyalu. Citromcsavaró néha jól jön.

Gépből keverőgép, botmixer, esetleg vízforraló. A többi csak felesleges kacat.

2017. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az olajos magvan nem aprítani kell, hanem megenni vazze. Ha sütibe megy akkor max kicsit összetöröd.

A gyümölcsöt sem kell kicentrifugázni, hanem meg kell enni :)

2017. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!