Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gofriban a vajat lehet helyett...

Gofriban a vajat lehet helyettesíteni margarinnal?

Figyelt kérdés
Nem változtat az ízén ?

2017. márc. 8. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nyugodtan. Annyira nem változtat az ízén, hogy elromoljon, kicsit lehet, hogy érezni fog. Vagy két dkg-val tegyél többet, a margarin nem annyira tömény, mint a vaj. (illetve ez sacc, mert nem tudom, mennyi kell bele).
2017. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
12dkg kellene bele
2017. márc. 8. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

egy-két dkg-val szerintem tehetsz többet nyugodtan.

Az ízéhez annyit, hogy nem margarin íze lesz, én sokat sütök, és állagában, élményben, stb. érzek különbséget vajas, margarinos és zsíros pogácsa között. De nem olyan, mint mikor rákened a kenyérre az egyiket meg a másikat.

2017. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Veszek neked vajat, csak ne legyél már ennyire spúr.
2017. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tésztába belegyúrva/keverve és megsütve nincs észrevehető különbség. De ne szendvicsre való dobozos margarint vegyél, hanem lehetőleg tejes Rámát.Néhány deka plusz valóban nem árt, mert a sütőmargarinok általában 60-70 % zsírtartalmúak, a kb 80-82 %-os vajjal szemben.
2017. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!