Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Családi összejövetelre szeretn...

Családi összejövetelre szeretnék sülteket és hozzá többféle köretet készíteni, előző nap szeretném megcsinálni hogyan tudom pédául a rántott zöldségeket vagy a rántott sajtot, húst más nap megmelegíteni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 21:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyobb mennyiségről lenne szó
2017. márc. 27. 21:55
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
úgy mint máskor, beteszed a mikróba vagy a sütőbe, de én aznap csinálnám
2017. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Rántott dolgok másnap, melegítve az borzalmas!
2017. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés rosszabb dolog van, mint a másnap melegített rántott hús.
2017. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fújj :/
2017. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Bepanírozod és akkor kisütöd, amikor jönnek


De sokkal praktikusabb a pörkölt, töltött paprika, húsleves, töltött vagy székelykáposzta, gulyás ezeket mwg lwhet előző nap csinálni


Vagy össze lehet állítani előző este lasagnét, másnap be a sütőbe, adsz hozzá friss salátát


Szintén összekészíthető a bepácolt egyben sült hús vagy stefánia vagdalt esetleg tepsis krumpli

2017. márc. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aznap is max reggel tudnám elkészíteni,mire ennénk igy is kihűlne
2017. márc. 28. 09:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A rántott ételek másnap nem a legjobbak felmelegítve. Ha vendégség van és több vendég van akkor pedig 2 okból nem a legjobb megoldás. Nagyobb mennyiség készül bő forró olajban sok idő még egy nagyobb fritözben is kisütni mindent. A másik az olajszag ami egy nagyobb mennyiségű rántott hús elkészítésénél akármit is csinálsz a konyhában rosszabb esetben az egész lakásban érződik. Én ha vendégek jönnek hozzánk sosem csinálok rántott húst ebből a 2 okból. Én átgondolnám a menüt. Készíthetsz töltött csirkecombokat egyben sült fasírtot ezeket hidegen és melegen is lehet enni akár egy hidegtálon felszolgálva. Reggel csak berakod az előre elkészített combokat a sütőbe és a fasírtot.
2017. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

De a pöri melegítve is finom, a rántott hús meg nem.

Egyben sült hús is jó lehet, pl kolbásszal töltött karaj.

2017. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!