Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit ennél a rántott hús mellé?

Mit ennél a rántott hús mellé?

Figyelt kérdés
Nem azt szeretném tudni, hogy megszokottan milyen körettel eszed, hanem azt, hogy ha tehetnéd, akkor mit ennél mellé. (Pl. rántott hús+pacalpörkölt.Ez csak minta a kérdéshez, de akár ez is lehetne!)
2017. febr. 1. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Aszalt paradicsomos rukkolasaláta olívával :)
2017. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én bármit ami nekem tetszik.

De viccen kívül én marha jól elvagyok a burgonyapürével is :) Szerintem az megy hozzá, és szeretem is.

2017. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Buciba vele+ csalamádé, paradicsom, uborka, kecsap, mustár. Jó kis "vidéki" hambi. De rég ettem!
2017. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Másik rántott húst.

Vagy krumplistésztát savanyú ubival.

2017. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Almapaprika, csalamádé, kovászos uborka, zsemlébe ubival, paradicsommal, paprikával, salátával.
2017. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem szoktam rántott húst enni, sokkal jobban szeretem a zöldségeket, de pl. karácsonykor megtörtént.

Nyers zöldséget ennék hozzá, lehet savanyúság is, sőt, a franciasaláta is belefér.


Mindig olyan körettel eszem a dolgokat, amilyennel szeretem, engem igazán nem tart vissza semmi e téren :) S az én köretem a nyers zöldség.

A salátákat általában nem eszem meg, úgyhogy csak sima, natúr nyers zöldség vagy savanyúság.

2017. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Rántott hús + bolognai
2017. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ki pontozgatja le az én kérdésemet???Mi köze hozzá annak aki nem maga tette fel?

Részemről köszönöm a válaszokat.

2017. febr. 2. 07:49
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

HA tehetném, mit ennék mellé? Én mindig, minden étel mellé azt eszem, amit akarok, így ezt nem nagyon értem.


Ritkán eszem rántott húst, kb. egy évben kétszer, akkor is nyáron. Pulykamellből szeretem, mellé érett paradicsomból bazsalikomos salsát készítek olívaolajjal, ráhalmozom a (nem olajban, tepsiben) készült, parmezánnal dúsított bundájú hússzeletre, buffala mozzarellát teszek rá és összegrillezem.

2017. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jöhetne pl krumplisaláta lilahagymával, majonézes krumplisaláta, svéd gombasaláta,majonézes gomba,sajtmártás(főleg kékpenészes sajtból )de bármilyen főzelékkel is finom rántotthússal.
2017. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!