Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol érdemes gnocchit venni?...

Hol érdemes gnocchit venni? Hol van jó áron?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy meg is lehet csinálni, de ha gyors ebédet szeretnék...

2017. ápr. 3. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Penny-ben 199 ft az 500 gr-os zsugorfóliás kiszerelés, mondjuk olyan is, de ha a gyors kaja a cél, arra megfelel, nyilván tele van mindennel ami nem kéne bele, lévén hűtést sem igényel felbontásig. No de száz szónak is egy a vége, ha az olcsóság és a gyorsaság a szempont, akkor az a legjobb. Előre gyártott gnocchit venni ennél többért amúgy sem érdemes, mert nem tud annyival többet a drágább verzió sem. Én is imádom, de tény, hogy macera házilag gyártani, pont tegnap akartam, de aztán nem vett rá a lélek :D
2017. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%

Házilag csináld.Fagyasztóban eláll, ha egyesével fagyasztod tálcán,akkor nem ragad össze és csak kiviszed, bele a forró vízbe és kész.

Szóval lehet előre is csinálni.

A boltiak szerintem nem finomak.

2017. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!