Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyorsfagyasztott pizzának...

Gyorsfagyasztott pizzának elég a mikrózás?

Figyelt kérdés

Most olvastam a dobozán hogy 200 C-s sütőben 15 percig kellett volna sütni, én meg bedobtam 2 percre a mikróba

(Mondjuk sütőn sincs, most költöztünk be az albérletbe)


2017. jún. 3. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Fújj, hogy lehet azt nyersen enni? Mindenképp süsd meg rendesen sütőben!
2017. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Jó igénytelen lehetsz.
2017. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Ettől a gyorsfagyasztott izétől még az is jobb, ha rendelsz egy pizzát. Annál még megvan az esély, hogy látott természetes alapanyagot.


Amúgy süssed.

2017. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

:D

Hát ha megetted, akkor neked elég. De azért sejtheted, hogy sütve némileg magasabb élvezeti értéket nyújt. :)

Amúgy f-szakis albi lehet, hogy egy csoffatt sütő sincs benne.

2017. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Mièrt kell fikázni, leírta, hogy nincs sütő, gondolom az albi ára után meg csak pizzát rendelgetni marad pènze.


Nem lesz tőle bajod, a legtöbb mirelit pizzát már úgy előkèszítik, hogy a sütőbe tul.kèpp csak olvadni, meg a sajtot ráolvasztani rakod be. 15 perc alatt a frissen, tèsztából gyúrt pizza nem sül meg, nemhogy mèg kiolvad+megsül. A mikró meg születèsi nevèn mikrohullámú SÜTŐ.

Azèrt jobb rendes sütőben, mert úgy ropogósabb lesz a tèsztája, de szüksèg törvènyt bont, ha nincs ló, jó a szamár is, mehet a mikróba.

2017. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mehet mikróban, de ne 2 percre. Én mondjuk nem szeretem úgy, mert olyan plöttyed lesz a tésztája.
2017. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!