Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sült krumpli másnap még jó?

Sült krumpli másnap még jó?

Figyelt kérdés
Hamburgerhúst sütöttem, hozzá saláta és sült steak burgonya. Holnap ezt vinnék munkahelyre is, viszont addigra a sült krumpli valószínűleg kicsit szottyadt lesz. Mivel lehetne frissen tartani? Vagy milyen köretet csináljak mellé, ha nem krumplit?

2017. jún. 7. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha hűtőbe teszed nem romlik meg 1 nap alatt
2017. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én simán megeszem másnap melegítve is. Nem rossz. Persze kicsit más az állaga. De a steak burgonya jobb, mint a hasábburgonya másnap, szóval szerintem nem kell vele semmi különöset csinálni, csak tedd hűtőbe.
2017. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor olvastam egy tesztet ahol kiprbóálták hogy milyen újramelegíteni a krumpli mikróban, sütőben, olajban, stb. Arra jutottak hogy csak akkor lesz hasonlállagú ha forró olajban átsütöd újra, neked nyilván nem opció. Enni ehető a tegnapi is, csak rossz az állafa.
2017. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az olajos verzioval tenyleg olyan, mintha friss lenne, es ha tenyleg nagyon forro olajba dobod es jol lecsepegteted, leitatod papirral, akkor meg csak olajosabb se lesz. De nyilvan ez neked nem opcio. Saj os mashogy nem lesz olyan, mint a friss
2017. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. jún. 8. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!