Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Batyus kerti partira vagyok...

Batyus kerti partira vagyok hivatalos. Mit javasoltok, milyen ételt vigyek?

Figyelt kérdés
Sütivel rendben vagyok, de "főételre" szívesen várom az ötleteket/recepteket.
2017. jún. 22. 02:53
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Készíthetsz hideg salátákat,kis fasírt golyókat, amiket fogpiszkálóra tűzöl fel. Tehetsz rá egy szelet uborkát, vagy paprikát is.
2017. jún. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Fagyasztott hájas tésztába tekerve sütöttem a virslit. Kapós lett, ezzel nem vallsz szégyent!


[link]

2017. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

"Virslis lábtörlő" vajas mirelit tészta, virslivel "befűzve. Nagyon mutatós, szerintem tetszeni fog másoknak is. Recept a netről, a név alapján.

A tojástekercs, a vadászkenyér(sonkás, fűszeres túrókrémmel töltött karcsú kenyér , bagett ) is nagy sikert szokott aratni, mert míg sülnek a grillek, lehet előtte falatozni belőlük.Ezeknek elő kell keresnem a receptjeit, de, ha kéred, megkeresem és megírom.

2017. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismét végigment a fűnyíró.

Szerintem ezzel a lepontozással jelöli be saját magának, hogy legközelebb melyik kaja-ötleteket fogja megcsinálni! :)) Vagyis azok a jó válaszok!:)))

2017. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!