Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jövő hónap 25-én esküvőre...

Jövő hónap 25-én esküvőre vagyok hivatalos. Igazából már csak pár kg. -tól kellene megszabadulnom (4-5), de nekem valahogy ez a legnehezebb. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Minden nap rendszeresen tornázom, és az étkezésemre is odafigyelek, bár néha becsúszik egy-egy kis nasi :) A hasamról kellene még fogynom, de nekem onnan a legnehezebb. Ha tudtok valamit, amitől ez a pár kg. könnyebben lemegy, megköszönném.
2009. márc. 9. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért írtad a már csak-ot a mondatodban, mert már fogyókúrázol és megállt a fogyásod, de ennyi még hátra van, akkor átérzem a problémádat.

Rólam 12 kg lement, de három hétig stagnáltam, pedig semmit sem csináltam másként, mindent úgy, ahogy korábban. Heti hat napban zsírégető tornázok itthon, ugyanúgy ettem, ugyanannyit, mint korábban.

Most rájöttem, hogy épp ez volt a baj. Valószínűleg a szervezetem már hozzászokott az adott energiabevitelhez és a mozgáshoz is, mert két hónapja csináltam ugyanazt, éreztem is, hogy már rutinból megy és nem pörget meg annyira, mint korábban.

Úgyhogy kerestem másik edzést, ami hosszabb, intenzívebb és ezzel ismét elérem azt, hogy megérzem a tornást, magasabb a pulzusszámom és ott is marad a mozgás végéig. Az étrendemben is még jobban szétnéztem és ami magasabb kalóriatartalmú volt, azt kicseréltem alacsonyabbra, még több zsírszegény hús, fehérje, zöldség, gyümölcs, ezekből is azok, amelyek kevesebb energiát tartalmaznak.

Ez így együtt használt, péntek óta csinálom és ismét haladtam valamennyit, újabb egy kiló ment le, centiben is fogytam, pedig az is stagnált három hétig a súlyommal együtt. Én is még kb négy kilót szeretnék leadni.

Annyit tudok tanácsolni, hogy te is nézz körül és értékeld át a mozgásodat, az étrendedet és változtass valamin.

2009. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egy-egy kis nasitól van! Ha azt nem eszed meg beindul a fogyás újra.
2009. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is probálj ki más mozgást is (másabb gyakorlatokat)és akkor újra mennek le a kilók a lényeg hogy ne add fel ha már ezt kibirtad (nemtudom mennyit fogytál) de akkor mostmár ne add fel
2009. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok, sokat segítettek :) Összesen 20 kg fogytam egy év alatt, és már tényleg csak egy kicsi hiányozna... :)


A nasit pedig ígérem elhagyom :D

2009. márc. 10. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!