Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tesco kenyérsütővel mekkora...

Tesco kenyérsütővel mekkora kenyeret lehet sütni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

90 dekásat.

Nekem az inox van, nagyon jó.

2010. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én 1,5kgost tudok velle sütni,de nekem lehet nagyobb van!
2010. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Value van, azzal 700 és 900 g-osat lehet.
2010. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

off: mennyibe kerül egy ilyen sütő? és mennyire jók?


anyósomnak vmi Hausmeister van, isteni a kenyere, de eddig még nem mertem venni.

2010. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

Nem értem minek kenyérsütő.

Pl.:

Egy közepes minőségű kenyérsütő 15000ft

1kg liszt 70ft

1 élesztő kb 35 ft

olaj:250ft

Margarin (a forma kikenéséhez) 300ft


Ez így összesen:15655ft

Egy kenyér kb 300ft ----> 15655ft ból pedig durván 52kg kenyeret veszel...

2010. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

teljesen más az íze, és látod, hogy mi kerül bele...

én nem akarok többet cigarettahamuval találkozni!!!!

2010. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
17:19-nek. Butaságot írsz. Egy kenyér megsütéséhez liszt, só, élesztő, esetleg cukor (aki tesz bele) és víz kell. 10.000 körül már lehet jó kenyérsütőt venni. Egy baráti család azért vett, mert a gyerek lisztérzékeny, és kevés helyen lehet kapni neki való kenyeret, és baromi drága. Azonkívül, vannak több napos hétvégék, miért együnk szikkadt kenyeret, mikor minden nap ehetünk frisset? Meg nincs gond, ha váratlanul vendégek érkeznek, mert ha van alapanyag, nem gond, hogy kevés otthon a kenyér. Sokan lefagyasztják a kenyeret, és előző nap kiveszik, de erre sem minden kenyérfajta jó. Aztán egy kenyérsütővel nagyon-nagyon sok kenyeret lehet sütni. Ha valaki mindennap használja, 3-4 hónap alatt visszajön az ára. És olyat eszek, amilyet akarok, és nem amilyet kapok. Különbség. A szomszédasszonyom este bekészít, időzít, és reggel friss, meleg kenyeret esznek. Én mindenkinek csak ajánlani tudom.
2010. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
És még az áramot nem is számoltuk hozzá, átlagban egy kenyérsütő 700-800W, ez ugyan annyi mint egy betonkeverő :)) Ha minden nap elfogy 1kg kenyér sztem nem nagyon éri meg!
2010. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromira megéri kenyérsütőt venni. Tényleg behozza az árát,csak egyszer kell kifizetni,és utána olyan kenyeret sütsz magadnak amilyet csak akarsz,olyan magokat teszel vagy nem teszel bele és olyan lisztet amilyet szeretnél. ÉS finom is.
2010. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Én nem az inoxot, hanem a másikat néztem ki. Csak nincs ráírva hogy mekkorát lehet benne sütni. És mivel csak ketten vagyunk, nem szeretnék olyat, amiben csak kilósat lehet, hanem kisebbet is.

Aki meg nem érti, hogy minek kell kenyérsütő, annak elárulom hogy azért mert falun lakom és a hócipőm is tele van azzal, hogy amikor reggel 7-kor azt mondják, hogy "Ja, kenyeret szeretett volna? Korábban kellett volna felkelni..." Szóval ezért.

2010. máj. 23. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!