Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi az ami olcso es egeszseges?...

Mi az ami olcso es egeszseges? Csirke draga, hal draga.

Figyelt kérdés

mondjak hogy egeszsegesen etkez, kenyermentesen

csirke nagyon draga, legalabbis nekem


mit tudnek fozni, ami egeszseges, nem hizlal es olcso?


2017. aug. 16. 14:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Csirke mióta drága? Csirkènek barmely rèsze teljesen beilleszthető egy egészsèges etrendbe. Viszont egy biztos, hogy ha nagyon kevèsből akarod megoldani, akkor egèszsèges nem lesz. Viszont gondold át, hogy mi is a dràga. Egy sima pèkàru, ami nem is laktat, 300-500 Ft. Nekem a reggeli zabpelyhem kerül kb. 30 Ft-ba. (10 adag jön ki egy 300 Ft-os termèkből). Zöldsègek sem feltètlen dragak, vedd azt aminek szezonja van.
2017. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Zöldségek, hüvelyesek, gabonák, gyümölcsök
2017. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
Ha a csirke draga, akkor vedd a szárnyàt, hátát az eleg olcso... bar sok hus nem lesz rajta:/
2017. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam már az is sokat segített, hogy nem szabad jóllakásig enni! (Ez olcsó is)
2017. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

- belsőségek olcsók

- szárny, farhát, nyak - tudom, ezektől sokan irtóznak, de levesekhez tök jó, meg a szárnyán van hús is (én mindig ebből főzök, és párom is imádja, jobban, mint a mellét)


Főzelékek, krémlevesek (saját magával vagy krumplival sűrítve), rakottasok, csőben sült ételek zöldségből - például

2017. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

a csirke husa ami nem hizlal

a tobbi resze zsir


gyumolcs is draga 500ft egy kilo barack, alma



akkor kimondhatjuk h ami nem hizlal az draga

2017. aug. 16. 16:38
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Jól mondod, ami nem hízlal, az drága, de a drágaság relatív.

A csirke nem drága, és nem igaz, hogy túl sok a zsír rajta.

A bőrt, zsírt le lehet szedni, ha egy kicsit fáradozol vele, ki is lehet csontozni,(pl felsőcomb) és még így is olcsóbb színhúsod lesz, mint a valóban rejtett zsírokkal (is ) teli disznóhúsból.

Persze a csirkemellfilé nyilván drágább, mint a csontos részek, de, ha nem vagy testépítő, nem kell napi egy kilót megenni belőle...

Aki akarja, beosztással, odafigyeléssel kevesebb pénzből is meg tudja oldani a viszonylag egészséges táplálkozását.

2017. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Főzzünk közösen. Nekem a csirkéből, csak a bőre és a zsíros része ehető. A többit nézem, majd megy a kutyának.
2017. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan egy olyan etrendhez kepest, ami vajas kenyerbol, tejbegrizbol meg krumplis tesztabol all, dragabb lesz az, amiben hus es zoldseg is szerepel. En mindig azt veszem, ami eppen akcios, vagy alapbol olcso, pl fagyasztott zoldbab, borso, spenot. Mostanaban gyakran csinalok feltetnek hus helyett zoldsegfasirtokat, sokkal olcsobban kijovok. Korul kell nezni, ki kell tapasztalni a dolgokat, es nem csak az 500 forintos barackot kell eszrevenni, aztan feladni az egeszet.
2017. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
Szedj gombàt a mezőn
2017. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!