Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van vkinek forrólevegős...

Van vkinek forrólevegős fritőze? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]

Ez jó vajon?


2017. dec. 27. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2017. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tefal ActiFry-om van, en nagyon szeretem
2017. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akinek van, az megírná hogy apróbb rántott dolgok pl. karfiolfejek, stb. készíthetőek benne, vagy csak burgonyára jó?

Köszi szépen és bocs az offért.

2017. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ActiFry-na van snack kosaras verziója, abban lehet apró bundazott dolgokat is kesziteni
2017. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, azt hiszem akkor beruházok egy ilyenre :)
2017. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért nem árt tudni, hogy nem ugyanaz lesz az eredmény, mint amikor bő olajban sutsz, inkább olyan, mint amikor sütőben készíted el ugyanazt az ételt. Nekem nagyon bevalt, nagyon szeretem hogy semmi sem zsíros, vagy olajos. Ha szereted pl a sütőben sült rántott húst , vagy a sütőben sült sultkrumplit, akkor érdemes airfryer-t venned. Ha nem ízlik, akkor felesleges penzkidobas lesz a számodra.
2017. dec. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem csak macerás és utálom pár szem karfiol miatt az egész sütőt felfűteni.

Mondjuk a krumplival más a tapasztalatom, van a családban olyan aki ilyen géppel készíti a krumplit és szinte olyan, mint az olajban sült, tehát kívül ropogósabb de belül puhább. A sütőben sült nekem mindig olyan szottyadt vagy kemény lesz, sehogy se jó.

2017. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!