Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Le tudná nekem valaki írni...

Le tudná nekem valaki írni hogy a disznó részeit mire kell használni?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy mire használcuk pl a combot,tarját,karajt.....

Most fogok albérletbe költözni egyedül és még nincs tapasztalatom a főzés terén


2017. dec. 28. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Combot, lapockát (első comb) pörköltnek, tokánynak, fasírtnak, rántani pl

A tarját is lehet rántani, sokan szeretik a zsírosabb húst, de sütve általánosabb, akár egyben, akár szeletben, és finom szaftos hús.

A karaj legjobb rántva, de elősütve, majd tepsiben sütve sokféle módon lehet használni, csemege debreceni karaj pl az, amelyik kolbásszal van megtöltve.A karaj csontjából (orja, nagyon finom húsleves főzhető.

Olvass sok receptet, ott mindig megírják, hogy a sertés melyik részéből kell készíteni.

2017. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
2017. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Jók, amiket írnak az előzők, de ha beírod a keresőbe, hogy sertéscomb receptek, vagy tarja, vagy darált hús, stb. stb. minden beírásra kismillió receptet, ötletet, és még fotót is kapsz...
2017. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Elnézést a kérdezőtől, hogy nem vettem sorra a sertés részeit a fülétől a farkáig, és csak a kérdésben említettekre adtam-igaz nem teljeskörű- választ.

A netről belinkelni valamit a legegyszerűbb, de a böngészésre mindenki képes, és még inkább hasznára is válhat.

2017. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, ki az, aki minden választ lepontoz, mert eddig mind hasznos volt és a kérdezönek válaszolt!
2017. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet adtam.mindenkinek köszönöm a válaszokat nekem hasznosak voltak
2017. dec. 29. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már azon lepődök meg, ha valamelyik válaszom kimarad véletlenül a lepontozások sorában.
2017. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!